DataLife Engine > Скандали > Житомирянка, повіривши шахраєві, віддала... 20 тисяч гривень

Житомирянка, повіривши шахраєві, віддала... 20 тисяч гривень


18.10. Разместил: yuriy
84-річна жителька обласного центру «рятувала» з халепи сина. Про ДТП, яке нібито він скоїв, жінці розповіли по телефону. Пенсіонерка, не роздумуючи, віддала наявні у неї заощадження. Правоохоронці закликають громадян не довіряти незнайомцям і уважно перевіряти інформацію, яку отримуєте в телефонному режимі.

Про подію жінка повідомила до Житомирського відділу поліції 17 жовтня. Вона розповіла, що в обідню пору на її стаціонарний номер зателефонував якийсь чоловік і назвався сином. Схвильованим голосом він розповів, що збив невідому жінку і на її лікування потрібні значні кошти.

- Уже через 15 хвилин пенсіонерка передала незнайомцеві, який приїхав просто до її оселі, наявні заощадження - 20 тисяч гривень, - розповів начальник Житомирського ВП Сергій Крошко. - На жаль, лише після цього жінка поспілкувалась з справжнім сином і зрозуміла, що власноруч віддала гроші шахраям.

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування поліція встановлює осіб, які можуть бути причетні до цього правоопорушення.

Разом з тим, поліцейські зазначають, що повідомленням про проблеми у рідних, які можна вирішити за допомогою «добродіїв», ні в якому разі не можна вірити. До того ж, слід пам’ятати, що залагоджувати такого роду неприємності за допомогою грошей – це злочин.

Поліцейські звертаються до жителів Житомирщини із застереженням:

- жодним чином не погоджуйтесь на умови незнайомців, особливо якщо вони вимагають терміново сплатити гроші за нібито звільнення рідної людини від відповідальності. Відразу повідомте на номер «102» - вас намагаються ошукати!

- ніколи не передавайте незнайомим людям гроші, призначені нібито для відшкодування потерпілим лікування тощо. Усі питання фінансового характеру вирішуйте тільки через банківські установи.

Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.

Вернуться назад