DataLife Engine > Скандали > Під Бердичевом місцеві жителі виявили двох дівчат близько 10 років... із сусідньої Вінницької області

Під Бердичевом місцеві жителі виявили двох дівчат близько 10 років... із сусідньої Вінницької області


18.10. Разместил: yuriy
Упродовж 17 жовтня за сприяння правоохоронців до своїх домівок повернені 11-річний житель Овруччини, 15-річна бердичівлянка та двоє школярок з Вінниччини.

Увечері 17 жовтня до Овруцького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що пішов з дому і не повернувся 11-річний житель с. Кирданів. За словами мачухи хлопця, у будинку вона виявила записку з його намірами залишити домівку.

– Про цю сім’ю відомо, що громадянське подружжя разом із хлопчиком переїхало до села з іншої області кілька років тому. В поле зору поліції раніше вони не потрапляли. Як з’ясувалось, у день зникнення дитини у родині відбувся побутовий конфлікт, після якого хлопчик залишився вдома сам, а дорослі розійшлись по роботам, - розповів начальник Овруцького відділення поліції Ігор Цалко.

Відтак на розшук дитини було залучено максимальну кількість поліцейських, прикордонники зі службовим собакою та селяни. Населений пункт і довколишню територію поділили на сектори і почалась робота пошукових груп.

На щастя, уже близько півночі хлопчика знайшли поліцейські, він ховався у кущах неподалік власного місця проживання.

Знайду повернули додому. Однак відносно його батька поліцейські склали адміністративні матеріали за неналежне виконання обов’язків по вихованню дитини. Відповідна інформація також передана до соціальних служб для організації подальшого нагляду за родиною. Також з хлопчиком і дорослими членами сім’ї працюватимуть психологи.

Того ж дня у селі під Бердичевом місцеві жителі помітили двох дівчат, яким на вигляд близько 10 років. Коли з’ясувалось, що діти нетутешні і без нагляду дорослих, люди повідомили до поліції.

– Ювенальний інспектор, яка спілкувалась з малечею, з’ясувала, що дівчатам 8 і 10 років. Вони автобусом приїхали із сусідньої Вінницької області, бо вирішили самостійно подорожувати. При собі мали розкладний велосипед, бутерброди, термос із чаєм і… подушку. Для батьків обох дівчат повідомлення поліцейської про місцезнаходження їх дітей стало неприємним сюрпризом. Зранку вони проводжали їх до школи й навіть не підозрювали, що подружки замість того вирушили у мандри, - розповіла начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Вже за кілька годин рідні забрали юних мандрівниць з Бердичівського відділу поліції.

Натомість з Вінничини 17 жовтня до своєї домівки правоохоронці повернули 15-річну бердичівлянку. Дівчина поїхала до подруги й про це «забула сказати» батькам.

Негативні наслідки такої поведінки ювенальні інспектори роз’яснили і юнці, і дорослим членам родини у рамках профілактичної бесіди.

Правоохоронці вкотре закликають громадян контролювати своїх дітей і цікавитись їх місцем знаходження. Будьте уважними до їх проблем і щоразу нагадуйте про необхідність дотримання правил безпеки у публічних місцях і роз’яснюйте відповідальність за ті чи інші дії та вчинки.

Вернуться назад