DataLife Engine > Скандали > Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу

Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу


24.11. Разместил: yuriy
У вівторок, 24 листопада, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, в межах розслідування кримінального провадження, слідчими Головного управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України та Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в області затримано організатора умисного вбивства на замовлення, вчиненого з корисливих мотивів.
Мешканець Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу

Установлено, що 41-річний мешканець міста Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу.

Для реалізації свого злочинного умислу та безпосереднього виконання залучив свого знайомого, пообіцявши йому грошову винагороду на суму 15 тис. доларів США та почав підготовчі дії.

Зокрема, для полегшення виконання замовного вбивства організатор надав виконавцю зібрану інформацію про «жертву» та визначив спосіб вчинення вбивства, яке мало бути замасковане під самогубство.

Однак, вчинити замовне вбивство не вдалося. Після передачі першої частини грошових коштів в якості оплати за виконану «роботу» був викритий правоохоронцями.
Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та застосування запобіжного заходу.

Досудове розслідування за п.6, 11 ч.2 ст. 115 КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Вернуться назад