DataLife Engine > Скандали > На Житомирщині правоохоронці перекрили канал постачання наркотичних засобів ув’язненим

На Житомирщині правоохоронці перекрили канал постачання наркотичних засобів ув’язненим


30.04. Разместил: yuriy
За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури злочинному об’єднанню, у тому числі його організатору, повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів у виправну колонію (ч. 3 ст. 307 КК України).
На Житомирщині правоохоронці перекрили канал постачання наркотичних засобів ув’язненим

За даними слідства, організовану групу, з метою незаконного збагачення, створив 36-річний засуджений, який відбуває покарання за розбійні напади. До злочинної діяльності ним було залучено ще троє осіб, 1968, 1987 та 1992 років народження, двоє з яких раніше відбували покарання у цій же колонії, а третій дотепер відбуває покарання.

Для здійснення своїх злочинних задумів співучасники розробили спеціальну схему: організатор-ув’язнений замовляв наркотичний засіб, кошти перераховувалися на банківську картку одного з виконавців, після чого до виправної колонії доставляли «товар», який у домовленому місці перекидали через паркан.
Під час обшуку у виправній колонії виявлено та вилучено метадон, канабіс, чорнові записи щодо придбання, розрахунків та розподілу наркотиків серед засуджених.
До того ж, організатору групи інкримінують скоєння злочину за ч. 2 ст. 255-1 КК України (встановлення або поширення злочинного впливу, вчиненого в установах виконання покарань), досудове розслідування стосовно якого триває.

Викрито злочинні дії угруповання 12.03.2021 за процесуального керівництва обласної прокуратури спільно з Управлінням СБУ в області.
Розслідує кримінальне провадження Головне управління Нацполіції в області.
Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Вернуться назад