DataLife Engine > Скандали > У Житомирі за «відкати» судитимуть директора комунального підприємства та його пособника

У Житомирі за «відкати» судитимуть директора комунального підприємства та його пособника


23.10. Разместил: yuriy
Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди у великому розмірі, вчиненому посадовцем комунального підприємства міста Житомира та його пособником – приватним підприємцем (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, злочин скоєно у березні та червні цього року.

Так, приватне товариство, відповідно до укладеного договору, поставило комунальному підприємству обладнання на загальну суму майже 4 млн грн.
Однак директор комунального підприємства, замість того, щоб розрахуватися з постачальником, висловив вимогу: для швидкого і безперешкодного одержання коштів він має надати 350 тис. грн у виді так званого «відкату».

Для реалізації своїх протиправних замислів посадовець залучив посередника – приватного підприємця. Неправомірну вигоду отримували двома частинами.
Викрито ділків обласною прокуратурою за оперативного супроводу обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції України.
В ході досудового розслідування накладено арешт на майно підозрюваних, зокрема, дороговартісну іномарку.

Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира. Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вернуться назад