Чергові перемоги житомирських легкоатлетів!

23.03 10:46
Наші легкоатлети продовжують радувати своїми досягненнями.

Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, на чемпіонаті України, який проходив у Сумах, четверо наших земляків зійшли на п’єдестал пошани.

Заслужений майстер спорту, житомирянин Юрій Кримаренко здолав планку на висоті 225 см і здобув срібну медаль, а бердичівлянка Наталія Гапчук з результатом 186 см стала чемпіонкою України.

Підтримали почин наших стрибунів у висоту й інші легкоатлети, зокрема Олена Шевчук зайняла третє місце у ходьбі на 5000 метрів, а Олександр Осмолович став срібним призером у бігу на 800 метрів.

До речі, за тиждень до стартів у Сумах, уродженець Коростишева, а нині студент Житомирського агро університету Олександр Осмолович, який тренується у Володимира Зорніка, став переможцем представницького міжнародного турніру у польському місті Спала. На своїй «коронній» дистанції в 800 метрів, Олександр показав відмінний результат – 1 хвилина 47,64 секунди, чим виконав норматив майстра спорту міжнародного класу!

За повідомленням газети «Інтерес», тиждень тому Олександр Осмолович представляв нашу область на чемпіонаті Європи в італійському Турині. Досить легко представник житомирського спортивного товариства «Колос» подолав четверть фінальний бар’єр, зайнявши у своєму «квартеті» друге місце. А ось у півфіналі Олександр поступився вісьма сотими секунди іспанському бігуну Мануелю Ольмедо, і не потрапив до фінальної «шістки». Тим не менше і сьоме місце нашого земляка можна вважати відмінним результатом на змаганнях європейського масштабу!