DataLife Engine > Спорт > Житомирянин Володимир Демчук здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO

20.11. Разместил: yuriy

11 листопада 2017 року в Будапешті (Угорщина) розіграли останні нагороди цьогорічної першості світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Турнір, який тривав протягом восьми останніх днів і в якому взяли участь понад 1600 учасників, зібрав під одним дахом делегації з 61 країни світу – від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії.

Примітно, що найчисельнішою командою були не господарі ЧС-2017, а збірна Туреччини – до складу увійшли понад 100 атлетів. Що ж до команди України, як ми писали раніше, до Будапешту відправилися 35 претендентів на медалі. З них 19 повертаються з відзнаками.

Україну на цих змаганнях представляла команда у складі 35 бійців, серед яких був і наш земляк Демчук Володимир на прізвисько «Дядя ВОВА», який у напруженому протистоянні виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт, здолавши на шляху до медалі кікбоксерів з Угорщини та Польщі, а у півфіналі з різноголосом суддівських рішень поступився представнику Словенії.

До речі, на цих змаганнях збірна України виборола 19 медалей: 4 золоті, 3 срібні,12 бронзових та у підсумку посіла 10 командне місце.