DataLife Engine > Спорт > Житомирянка Юлія Єлістратова здобула золото на Кубку Європи з триатлону

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула золото на Кубку Європи з триатлону

04.06. Разместил: yuriy
Житомирянка Юлія Єлістратова показала найкращий час на Кубку Європи з триатлону та здобула впевнену перемогу. Дводенний міжнародний фестиваль Dnipro Triathlon Fest 2018 стартував 2 червня у Дніпрі.

Серед учасників з 26 країн світу Юлія Єлістратова виборола перше місце, четверте місце на турнірі отримав Єгор Мартиненко.

«Для мене ця перемога особлива, адже останнім часом мені часто не щастило: перед відповідальними стартами або під час них щось траплялося. Сьогоднішня перемога надала мені впевненості у власних силах», розповіла Юлія Єлістратова.

За словами спортсменки, найближчим часом вона братиме участь у етапі Кубку Світу та Чемпіонаті Європи (в Естонії та Великобританії).

Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо подальших перемог!