DataLife Engine > Спорт > Спортсмени Житомирщини завоювали 13 медалей на чемпіонатах України та Європи

Спортсмени Житомирщини завоювали 13 медалей на чемпіонатах України та Європи

17.07. Разместил: yuriy

Упродовж минулого тижня спортсмени із Житомирщини показали гарні результати під час чемпіонатів України та Європи. За підсумками змагань отримали 13 медалей з чотирьох видів спорту.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

За інформацією управління, упродовж минулого тижня команда спортсменів Житомирщини взяла участь у різних чемпіонатах та змаганнях. Переможцями стали:

чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років, який з 10 по 12 липня 2019 року вперше відбувся в Івано-Франківську

Василь Шуптар з Олевська – золото у ваговій категорії 65 кг;

Катерина Машкевич з Малина – золото серед дівчат;

Ірина Дорошенко з Коростеня – бронза серед дівчат у ваговій категорії 53 кг.

Велоперегони Tour de Feminin, які фінішували у Чехії 14 липня

Ольга Шекель – здобула перемогу в гірській класифікації перегонів та завершила гонку в десятці кращих спортсменок.

чемпіонат України з велоспорту в командній гонці серед юнаків, дівчат та молодших дівчат у м. Хмельницький

Махонько Вероніка – в командній гонці виборола золото;

Харковець Євген, Шевченко Даніїл, Несененко Віктор – серед чоловічих команд фінішували другими.

Відкритий кубок України з триатлону відбувся у Білій Церкві 14 липня

Єгор Мартиненко – золото на спринтерській дистанції серед професіоналів та любителів;

Анна Абдулова – фінішувала третьою у жінок і виграла бронзу;

Олександра Кохан – четверте місце у змаганнях.

Чемпіонат Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в м. Рачіце (Чехія) 11-14 липня

Житомирська каноїстка Анастасія Четверікова – виграла дві золоті та одну срібну медалі на дистанції 500 м та в спринті;

Юліана Путніна – завоювала срібло на дистанції 500 м.

Вітаємо спортсменів Житомирщини та їх тренерів з перемогами!

Нагадаємо, що житомирська спортсменка стала чемпіонкою Європи з веслування на каное.