DataLife Engine > Спорт > Три медалі на Чемпіонаті України з параплавання завоювали спортсмени із Житомира

11.04. Разместил: yuriy
З 06 по 09 грудня 2021 року у м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) у басейні олімпійського класу «МіКомп» відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з інвалідністю

В змаганнях прийняли участь 21 область і понад 200 спортсменів із всієї України. Житомирську область на чемпіонаті представили шестеро спортсменів: Грищенко Іван, Ковальчук Юрій, Василевський Олег, Лісовець Наталія, Щетина Владислав та Теленков Микита.

Дві бронзові нагороди на дистанції 50 брасом здобув кандидат в майстри спорту України Олег ВАСИЛЕВСЬКИЙ
Третє місце на дистанції 50 м. на спині посів кандидат в майстри спорту Юрій КОВАЛЬЧУК