Я не сиджу на місці. Щотижня планую відвідувати райони в області – Віталій Бунечко під час пресконференції

Я не сиджу на місці. Щотижня планую відвідувати райони в області – Віталій Бунечко під час пресконференції

28.08 17:37    
Про плани роботи на найближчий час, кадрові зміни, реорганізацію ОДА, боротьбу з корупцією розповів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко під час першої пресконференції для журналістів. Голова ОДА запевнив, що особисто відвідуватиме щотижня райони області, щоб наочно знайомитися з проблемними питаннями та знаходити оперативні шляхи їх вирішення.

Пресконференція для представників ЗМІ області відбулася сьогодні, 28 серпня, у пресцентрі Житомирської ОДА.

Голова ОДА наголосив на тому, що ще під час його представлення на посаду він ініціював аудит усіх лісгоспів на Житомирщині. Зміни у цій галузі мають розпочатися з державного рівня і продовжуватися далі на обласному рівні. Віталій Бунечко вже відвідав Попільнянський та Ємільчинський райони, де ознайомився з роботою лісових підприємств.

«Я не сиджу на місці, буду рухатися по області. Щотижня планую відвідувати райони в області», – зазначив Віталій Бунечко.

Голова ОДА запевнив, що поступове вирішення проблем обласного масштабу сприятиме ефективному вирішенню й загальнодержавних питань.

Віталій Бунечко також наголосив на тому, що на Житомирщині, як і в державі загалом, боротимуться з корупцією. Зокрема, керівник області вже доручив переглянути всі об’єкти капітального будівництва на предмет відповідності реальної вартості об’єкта.

«Наверх носити не треба. Я тут не веду ні з ким переговорів та не продаю квитків. Буду співпрацювати з відповідними правоохоронними органами щодо подолання корупції. Ми наведемо лад в бурштиновому хаосі», – сказав Віталій Бунечко.

Також голова ОДА закликає всіх, хто співпрацює з ОДА та здійснює будівництво об’єктів на території області, підписати додаткові угоди та понизити ціни хоча б на 10%. Це допоможе зекономити державні кошти та спрямувати їх на інші цілі.

«Шкода, що не всі чують меседж Президента – країна змінилася, люди змінилися, влада змінилася», – наголосив голова ОДА.

Віталій Бунечко також розповів представникам ЗМІ про реорганізацію ОДА та найближчі кадрові зміни на Житомирщині. Згідно чинного законодавства всі попередні заступники голови ОДА написали заяви на звільнення. Наразі триває відбір кандидатів на посади заступників голови ОДА, рішення прийматиметься колегіально з Офісом Президента. Крім того, продовжуються співбесіди з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Голова ОДА нагадав, що на Житомирщині шукають нових голів РДА. Адже це єдина область, де вже звільнені всі керівники районів. Ініційований Президентом Володимиром Зеленським проєкт «Соціальний ліфт» відкритий для кожного жителя Житомирщини, який не боїться складнощів, телекамер та журналістів. А найголовніше – готовий боротися з корупцією на всю свою потужність.

Віталій Бунечко серед пріоритетів у роботі називає – відкритість до журналістів та громадськості, нові обличчя в ОДА, РДА, боротьбу з корупцією, завершення децентралізації, повний аудит лісових господарств на території Житомирської області.

Під час пресконференції голова ОДА анонсував, що в майбутньому планує проводити щотижневі брифінги для журналістів, а також запросив у свою команду прессекретаря, основне завдання якого – взаємодія зі ЗМІ та професійне висвітлення діяльності голови ОДА.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:08
Уряд уповноважив Ольгу Стефанішину підписати три угоди ...
Вчора 18:04
У Нацгвардії обговорили подальшу співпрацю із новим ком ...
Вчора 17:58
Уряд затвердив Державний стандарт базової середньої осв ...
Вчора 17:57
Кабінет Міністрів удосконалив Порядок розгляду скарг у ...
Вчора 17:57
Денис Шмигаль: Реформа ДФРР передбачає фінансування про ...
Вчора 18:15
Верховна Рада підтримала європейські стандарти в сфері ...
Вчора 18:12
Денис Шмигаль: Державний стандарт базової середньої осв ...
Вчора 18:09
Уряд прийняв важливі рішення для реалізації концепції є ...
Вчора 18:06
Уряд затвердив зміни до порядку компенсації вартості по ...
Вчора 18:03
Запроваджено експериментальний проект з тестування поса ...
Вчора 16:27
До 11 років позбавлення волі засуджено житомирянина за ...
Вчора 10:02
У Житомирі в парку на очах дитини побили чоловіка - про ...
29 вересня 16:32
У Житомирі на хабарі затримали доцента національного ун ...
29 вересня 12:40
У Житомирі зник 31-річний житомирянин - оголошено розшу ...
28 вересня 10:55
У Житомирі по вулицях Великій Бердичівській та Чуднівсь ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення