Головним "президентським" аграрієм України став балогівський чиновник

Головним "президентським" аграрієм України став балогівський чиновник

05.05 10:39    
Як стало відомо Інтернет-парталу Рупор Житомира, Президент України Віктор Ющенко своїм Указом утворив Консультативну раду з розвитку сільського господарства та сільських територій та вивчення пробем АПК. Головою цієї Консультативної ради він призначив заступника Голови Секретаріату Президента Олександра Шлапака. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента.

Можливо, таким чином, Віктор Ющенко, утворюючи нову систему важелів впливу на вітчизняних аграріїв, намагається посилити свої позиції в аграрному секторі. Тому слід очікувати найближчим часом досить цікавих рішень з "подачи" цієї Консультативної ради, особливо тих, що стосуються земельних питань.

Житомирщині Президентська аграрна рада може допомогти розглядом та вивченням наболівшого питання - перегляду зон відчуження в бік їх звуження. Адже відомо, що за законом друга зона відчуження є неперспективною територією, тобто проживати і розвивати тут інфраструктуру заборонено. Тому позитивне для Житомирщини вирішення цього питання допоможе залучити інвестиції в ці землі та розвивати аграрний бізнес.

Принаймні, губернатор Житомирщини Юрій Забела, який є членом команди Віктора Ющенка і входить до керівництва партії Єдиний центр, на протязі чималого часу піднімає це важливе питання. Юрій Володимирович пропонує змінити статус другої зони на третю.

Ну що ж, час покаже головну мету створення Консультативної аграрної ради. Але інтригою залишається питання, як Президентська рада співпрацюватиме з Головним аграрієм країни, головою Житомирської обласної організації Партії регіонів Миколою Присяжнюком. І чи не буде це спробою послабити вплив Присяжнюка на аграріїв?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 280/2009

Про Консультативну раду з питань розвитку сільського господарства та сільських територій

З метою забезпечення розроблення та реалізації державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, підвищення інвестиційної привабливості вітчизняного аграрного сектора економіки та конкурентоспроможності сільськогосподарських товаровиробників, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити при Президентові України Консультативну раду з питань розвитку сільського господарства та сільських територій (далі - Консультативна рада).

2. Визначити основними завданнями Консультативної ради:

- вивчення стану реалізації державної політики у сфері розвитку сільського господарства та сільських територій, у тому числі розвитку земельних відносин на таких територіях;

- аналіз проблем, що стримують розвиток аграрного сектора економіки;

- підготовку пропозицій щодо стимулювання інвестицій в агропромисловий комплекс України та підвищення конкурентоспроможності аграрного сектора економіки, в тому числі із залученням міжнародної технічної допомоги;

- розроблення пропозицій, у тому числі із залученням вітчизняних та міжнародних експертів, щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань розвитку сільського господарства та сільських територій, удосконалення земельних відносин на таких територіях.

3. Призначити ШЛАПАКА Олександра Віталійовича – Першого заступника Глави Секретаріату Президента України – Представника Президента України у Кабінеті Міністрів України – головою Консультативної ради.

Голові Консультативної ради подати у місячний строк:

пропозиції щодо персонального складу Консультативної ради, передбачивши включення до нього представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, у тому числі науково-дослідних установ, виробничих кооперативів, асоціацій виробників сільськогосподарської продукції та громадськості, за їх згодою;

проект Положення про Консультативну раду з питань розвитку сільського господарства та сільських територій.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

30 квітня 2009 року

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:23
Посадовець ще одного заводу ДК «Укроборонпром» затриман ...
Вчора 19:02
24 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:28
На півдні тривають заходи з посилення прикордонної безп ...
Вчора 17:46
У січні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшко ...
Вчора 17:20
Бенджамін Франклін не допоміг хабародавцям
Вчора 17:02
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
23 лютого 22:51
Путешествие на яхте: Или как разнообразить свой отдых
22 лютого 23:06
Выбор и покупка носков: От ценовой политики – до качест ...
21 лютого 23:01
Современные вертикальные жалюзи: От дизайна и качества ...
21 лютого 15:43
Как обезопасить свое жилье с помощью электромеханически ...
Вчора 10:50
Поліція: Вилучена у Житомирі граната – навчальна і не с ...
23 лютого 23:01
Житомирянин викрадав автомобілі у Києві та Чернігові. Ф ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
21 лютого 10:09
У Києві на залізничному вокзалі житомирянин пограбував ...
20 лютого 18:19
Виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці фі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення