Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО

19.10 10:46    
«Бізнес має бути соціально відповідальним, особливо той, який працює в аграрному секторі», – переконаний депутат Житомирської обласної ради Володимир Пехов


Він вважає, що підприємці мають насамперед «інвестувати» в людей, сприяючи розвитку добробуту, матеріальної та освітньо-культурної сфери місцевості, в якій зосереджений їхній бізнес.

Володимир Анатолійович не з чуток знає, як досягти успіху у будь-якій справі, адже сьогодні він – голова наглядової ради п’яти успішних і процвітаючих підприємств України. Одне з них – «Агростем» – у квітні 2011 року орендувало понад 5 тис. гектарів землі у Черняхівському районі, заключивши договори із мешканцями. Сьогодні тут вирощують соняшник, гречку і злакові культури, використовуючи при цьому новітню сільськогосподарську техніку. Тільки у Черняхівському районі «Агростем» створив 42 робочі місця і поповнює місцевий бюджет за рахунок податків на землю і заробітної плати.

Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Землі, які зараз орендує підприємство «Агростем», багато років не оброблялися – тут були чагарники й запустіння… Незважаючи на те, що залучити інвесторів у Черняхівський район не просто, Володимир Пехов упевнений: його співпраця із жителями цієї місцевості тільки почалася і Черняхівський район має великі перспективи для розвитку сільського господарства і промисловості, а його населення – для добробуту і процвітання.

На думку депутата, будь-який аграрний бізнес повинен не лише створювати нові робочі місця, давати прибутки і поповнювати державний бюджет, а й стимулювати розвиток місцевості, в якій зосереджений. Така практика вже стала популярною в Європейському Союзі, коли підприємці почали інвестувати в розвиток регіонів та їх населення. Як соціально відповідальний інвестор Володимир Пехов бере активну участь у житті населення Черняхівського району, надаючи суттєву допомогу школам, дитячим садочкам, церквам, громадським закладам та окремим громадянам…

Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Зокрема, у п’ятницю 14 жовтня Володимир Анатолійович приєднався до жителів села Троковичі під час святкування великого християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Депутат відвідав святкову літургію у Свято-Троїцькій церкві, після якої привітав прихожан зі святом, а також пожертвував на ремонт храму 10 тисяч гривень.

Про те, що пам’ятка архітектури Свято-Троїцька церква у с. Троковичі потребує нагального ремонту, почали бити на сполох ще минулого року, коли під час негоди зруйнувався один із куполів храму. Утім, ремонт куполів недешевий, тому святиня і досі потребує допомоги. Володимир Пехов вже давно опікується храмом і бере участь у його відновленні. Нещодавно він пожертвував на ремонт 12 тис. гривень, але й у день великого християнського свята не обійшов святиню своєю увагою. До того ж у настоятеля і прихожан Свято-Троїцької церкви 14 жовтня було подвійне свято – саме на Покрову 220 років тому освятили і заклали хреста на місці майбутнього храму.
«Я хочу у цей світлий день привітати всіх зі святом. Нехай Богородиця покриє вас усіх своїм Чесним Омофором, над головою завжди буде мирне небо, під ногами – плодюча процвітаюча земля, в душі – радість і любов, а в домі – благополуччя, злагода і щастя», – звернувся Володимир Пехов до присутніх.

Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Після святкової літургії Володимир Анатолійович відвідав Троковицький природничо-екологічний ліцей, де відбувся концерт на честь Покрови. Як відомо, Богородиця була заступницею козацького війська, тому це свято має й іншу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Тому цього дня у Троковичах відбулися і вшанування пам’яті козаків – посвячення у козачата школярів, покладання квітів на могилу козаків, концерт та справжні козацькі гуляння.

Досі місцева школа також не була обділена увагою з боку депутата Житомирської обласної ради Володимира Пехова. За його підтримки організовувалися цікаві й пізнавальні екскурсії для учнів у Київ, Кип’ящево, Житомир.
У день Покрови Володимир Анатолійович привітав присутніх педагогів, учнів і батьків зі святом і подарував школярам спортивний інвентар.

«Діти – це наше майбутнє, і ми повинні дбати про їхнє здоров’я, благополуччя та розумово-інтелектуальний розвиток. Адже наша нація повинна бути здоровою, успішною і процвітаючою», – зауважив під час святкової промови депутат. А в цей час школярі вже роздивлялися новенькі м’ячі для спортзалу – такий потрібний для дітлахів інвентар.

Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО


Володимир Пехов: Бізнес має бути соціально відповідальним! ФОТО
Автор статті: Антон Бойчук


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:46
На кордоні в українця вилучили автомобіль
Вчора 13:53
На Одещині прикордонники затримали «спайдермена»
Вчора 13:53
На базі Національної академії ДПСУ відбулося 5-те засід ...
Вчора 13:52
У місті Рені прикордонники виявили цех з виготовлення к ...
Вчора 13:52
На Закарпатті правоохоронці затримали переправника з «к ...
24 травня 19:28
Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд прог ...
24 травня 19:05
Крепкие напитки в домашних условиях: От сырья и оборудо ...
23 травня 23:16
Монтаж софитов: От грамотной вентиляции – до защиты от ...
21 травня 22:57
Шмигаль: Принципово, щоб графіки вимкнень споживачів бу ...
21 травня 22:34
Стальной круг калиброванный
22 травня 16:11
У Житомирі 22-річний працівник програв в онлайн-казино ...
21 травня 17:20
У Житомирі з багатоповерхівки випали двоє 14–річних дів ...
18 травня 15:03
У центрі Житомира молодик почав стріляти з пістолета
17 травня 12:11
Поліція Житомирщини розслідує розтрату 1,9 млн бюджетни ...
16 травня 16:51
У Житомирі двоє «довічників» займалися шахрайствами та ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення