Проти екс-губернатора Житомирщини була спланована провокація

20.07 05:35    
17 липня 2009 року Апеляційний суд м. Києва залишив в силі рішення Печерського районного суду в м. Києві, яким було відмовлено у задоволенні скарги комерційного директора готелю «Спорт» Юрія Супрунюка на постанову Генеральної прокуратури України про відмову в порушенні кримінальної справи по відношенню до Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка.

Коментуючи рішення суду, Юрій Павленко зазначив: «Рішення суду є законним, власне як і рішення Генеральної прокуратури. Ще раз підтверджено, що жодних насильницьких дій з мого боку не було вчинено, що це була спланована провокація. Міністерство як орган управління діє виключно у відповідності до чинного законодавства. Готель «Спорт» був, є і залишиться назавжди державною власністю».

Як відомо, 15 червня 2009 року Печерський районний суд міста Києва на своєму засіданні визнав законним рішення Генеральної прокуратури України п[u][/u]ро відмову порушити кримінальну справу за матеріалами про інцидент, який начебто виник між Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком та комерційним директором готелю «Спорт» Юрієм Супрунюком у готелі «Спорт» 28 квітня цього року. Раніше, 15 травня 2009 року, Генеральна прокуратура України ухвалила постанову про відмову в порушенні справи проти Міністра через відсутність складу злочину та законність дій комісії Міністерства під час проведення перевірки ДП «Готель «Спорт».

Таким чином, суд відмовився задовольнити скаргу комерційного директора готелю «Спорт», подану на рішення Генпрокуратури.

Міністр наголосив, що, не допустивши комісію Міністерства для перевірки на територію готелю, посадовці цього підприємства добре розуміють, що вчинили злочин і тепер намагаються його приховати.

На разі відповідні структури Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту продовжують здійснювати всі можливі заходи щодо збереження готелю "Спорт" у державній власності.

На сьогодні триває робота комісії, яка перевіряє діяльність готелю "Спорт". До складу Комісії входять представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Контрольно-ревізійного управління України, Державної податкової служби України, Фонду державного майна України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної пожежної охорони тощо.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Наша Україна
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:36
16 жовтня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:26
На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів ч ...
Вчора 17:50
Податкова міліція викрила схему, за якою ввозилися в Ук ...
Вчора 17:47
«Спринтер» з харчуванням для м’язів та «Трафік» з сигар ...
Вчора 17:26
600 дол пропонували за пропуск в Україну росіянина
Вчора 23:21
Кіберполіція та Торгово-промислова палата України підпи ...
Вчора 23:16
Мінекоенерго створило робочу групу для опрацювання перс ...
Вчора 23:12
Денис Малюська: Співпраця у сфері юстиції сприятиме змі ...
Вчора 23:08
Євгеній Горовець: Кабінет Міністрів впроваджує механізм ...
Вчора 23:04
Вступ у дію постанови 815 призупинено на 30 днів
Вчора 16:40
Прокуратурою Житомирщини розпочато кримінальне провадже ...
Вчора 15:14
Трагічно загинув депутат Житомирської міської ради Вале ...
15 жовтня 14:21
СБУ затримала медика військово-лікарської комісії Житом ...
15 жовтня 11:19
На Житомирщині кривава різанина закінчилася вбивством
10 жовтня 12:40
В Житомирській області діють банди пройдисвітів та шахр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення