На Житомирщині КРУ виявило схему розкрадання бюджетних коштів

На Житомирщині КРУ виявило схему розкрадання бюджетних коштів

20.08 10:33    
Як щойно повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в Прес-службі КРУ в Житомирській області, проведеною КРУ в Житомирській області ревізією фінансово-господарської діяльності Ємільчинської центральної районної лікарні за період 2007-2008 рр. та завершений звітний період 2009 року виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 400,6 тис. гривень.

Ревізорами встановлено, що внаслідок незаконного перерахування коштів на карткові рахунки з виплати заробітної плати, які відкриті в установах банків, та безпідставного їх внесення до виплатних відомостей, окремі працівники лікарні незаконно отримали готівки на виплату зарплати у сумі 157,5 тис. гривень.
Слід зазначити, що приписки у виплаті зарплати, які призвели до незаконного використання бюджетних коштів, виявлено саме у осіб, відповідальних за правильністю нарахування зарплати!

Зокрема, головному бухгалтеру упродовж 2008 року - 5 місяців 2009 року по особовій картці нараховано до виплати кошти в сумі 49,5 тис. грн. Відповідно до наданих до ревізії відомостей на виплату зарплати через одне з районних відділень комерційного банку їй виплачено 3,6 тис. грн. та через інше – 8,2 тис. грн. Крім того, через касу по відомостях отримано зарплати 72,9 тис. грн. Загалом головному бухгалтеру зайво виплачено зарплати за вищезазначений період у сумі 35,2 тис. гривень.

Заступнику головного бухгалтера, бухгалтеру-касиру, бухгалтеру і економісту незаконно виплачено зарплати в сумах відповідно – 16,8 тис. грн., 15,4 тис. грн., 5,7 тис. грн. і 3,6 тис. гривень.

В порушення Наказу Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», в 2007-2008 роках без рішення керівника установи головному бухгалтеру, її заступнику, двом бухгалтерам та економісту нараховано доплат за збільшення обсягу роботи у розмірі 50%, тоді як ця доплата не встановлюється керівникам структурних підрозділів та їх заступникам, а всім іншим працівникам встановлюється за умови виконання роботи меншою чисельністю працівників, ніж передбачено нормами. Це призвело до зайвого нарахування доплати зазначеним працівникам на суму 50,5 тис. гривень.

Крім того, ревізією виявлено:
• ненарахування передбачених законодавством обов’язкових надбавок та доплат, які підлягали виплаті на суму 11,8 тис. грн.;
• заниження посадових окладів, які підлягали виплаті, зокрема і лікарям, на 32 тис. грн.;
• виплату компенсацій за невикористані основні та додаткові відпустки всупереч законодавству на суму 14,3 тис. грн.;
• проведення виплат матеріальної допомоги працівникам (головному бухгалтеру, її заступнику, бухгалтеру, бухгалтеру-касиру та економісту) з порушенням законодавства на суму 4,5 тис. грн.;
• проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення вартості виконаних ремонтних робіт на суму 10,7 тис. грн.;
• сплата внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах з оплати праці на суму 82,9 тис. грн.;
• недонарахування працівникам ЦРЛ відрядних коштів на суму 9,6 тис. грн.;
• зайве списання продуктів харчування, медикаментів та бензину.
Також встановлено, що 3-ма лікарями-інтернами не виконано умови укладених договорів в частині відпрацювання ними 3-х років та відшкодування коштів у разі відмови приступити до роботи, тоді як за навчання на інтернатурі даних осіб лікарнею було витрачено 29 тис. гривень.

За результатами ревізії на 8 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали ревізії передано до УСБУ в області. Також проінформовано прокуратуру області, УДСБЕЗ УМВС в області, управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, голів Ємільчинської райдержадміністрації та райради.RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:17
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Сьогодні 16:39
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапит ...
Сьогодні 15:54
Навпроти «Нових Яриловичів», що на кордоні з Білоруссю, ...
Сьогодні 15:49
Щасливі обійми. На Волині дітям з особливими потребами ...
Сьогодні 15:39
На Чернігівщині українець намагався організувати оборуд ...
Сьогодні 11:28
ВРП порушила питання щодо компенсації виплат суддівсько ...
Сьогодні 11:28
Чернігівська область: тривають планові роботи по розмін ...
Сьогодні 11:25
Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень ...
Сьогодні 11:22
Олена Зеленська розповіла про цілі та зобов’язання Укра ...
Сьогодні 11:17
Українські компанії мають отримати «промисловий безвіз» ...
Сьогодні 09:15
Житомирські оперативники розшукали на Миколаївщині крад ...
Вчора 10:19
У Житомирі по вулиці Велика Бердичівська в під’їзді баг ...
Вчора 10:01
У Житомирі студенти розважалися пістолетом у гуртожитку
16 вересня 15:43
Під Житомиром виявили незаконну вирубку лісу
16 вересня 11:59
У Житомирі під час бійки у Шодуарівському парку чоловік ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення