На Житомирщині Литвин заговорив про проблеми освіти

На Житомирщині Литвин заговорив про проблеми освіти

31.08 09:28    
В.Литвин: «Замість недолугих політиків повинна заговорити освітянська корпорація».

Про це сказав Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин під час нещодавньої підсумкової конференції освітян Житомирської області.

Серпнева підсумкова конференція освітян Житомирської області традиційно відбувалась в урочистій атмосфері, в приміщенні обласного муздрамтеатру. Подібні зібрання напередодні першого вересня сміливо можна назвати розмовами про наболіле. Вчителі та вихователі почули з вуст очільників області про стан та перспективи розвитку освіти. На жаль, освіта в Україні тримається виключно на ентузіазмі педагогів, бути вчителем сьогодні не престижно, а відтак говорити про оптимізацію шкільної мережі дуже складно.

На Житомирщині спостерігається тенденція щодо зменшення кількості учнів, збільшення кількості малокомплектних шкіл, а 40% шкіл області взагалі знаходяться у пристосованих приміщеннях. На обласну педагогічну конференцію завітав і Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин. Говорив він з освітанами більше не як провідний політик, а як віце-президент Національної Академії Наук та як викладач. Варто візначити, що саме за його сприяння за останні три роки на соціально-економічний розвиток Житомирської області виділено близько 65 млн грн, які спрямовано на реконстурцію шкільних закладів.

«Я щасливий зустрічі з людьми, які визначають сьогодення та майбутнє. Та чому саме вчителів та медиків у нашій державі вважають найбільшими корупціонерами? А я переконаний: так думають ті, хто так і не зрозумів пріоритету освіти. Держава так і не спромоглася забезпечити нормальне та стабільне життя простого вчителя, не навчилася захищати його», – переконаний В.Литвин.

Під час прес-конференції Володимир Литвин продовжив обговорення проблем української освіти. Відповідаючи на запитання щодо доцільності проведення незалежного зовнішнього оцінювання, він наголосив на тому, що необхідно припинити проводити експеременти в освітянській галузі, адже усі так звані «заморські нерозумні впровадження» призведуть лише до того, що діти не будуть здатні мислити логічно та розвивати свій інтелектуальний потенціал. «Наше спільне завдання – прищепити інтерес дитині до навчання», – переконаний Голова Народної Партії. Він висловив думку, що незалежне зовнішнє оцінювання не відповідає умовам розвитку української освіти, адже подібна інновація нівелює розвиток логічного мислення дитини.

Також у ході прес-конференції В.Литвин поділився планими на наступну сесію Верховної Ради, яка, до речі, розпочинає свою роботу в День знань. Так, під час наступної сесії, за словами В.Литвина, необхідно повернутися до розгляду законопроекту про зняття депутатської недоторканності.


Оксана Кропивницька,
Житомирська регіональна організація
Народної Партії

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:17
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Сьогодні 16:39
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапит ...
Сьогодні 15:54
Навпроти «Нових Яриловичів», що на кордоні з Білоруссю, ...
Сьогодні 15:49
Щасливі обійми. На Волині дітям з особливими потребами ...
Сьогодні 15:39
На Чернігівщині українець намагався організувати оборуд ...
Сьогодні 11:28
ВРП порушила питання щодо компенсації виплат суддівсько ...
Сьогодні 11:28
Чернігівська область: тривають планові роботи по розмін ...
Сьогодні 11:25
Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень ...
Сьогодні 11:22
Олена Зеленська розповіла про цілі та зобов’язання Укра ...
Сьогодні 11:17
Українські компанії мають отримати «промисловий безвіз» ...
Сьогодні 09:15
Житомирські оперативники розшукали на Миколаївщині крад ...
Вчора 10:19
У Житомирі по вулиці Велика Бердичівська в під’їзді баг ...
Вчора 10:01
У Житомирі студенти розважалися пістолетом у гуртожитку
16 вересня 15:43
Під Житомиром виявили незаконну вирубку лісу
16 вересня 11:59
У Житомирі під час бійки у Шодуарівському парку чоловік ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення