Ющенко на Житомирщині відкрив завод ТОВ «Церсаніт Інвест». ФОТО

Ющенко на Житомирщині відкрив завод ТОВ «Церсаніт Інвест». ФОТО

30.09 08:55    
Президент взяв участь у відкритті заводу ТОВ «Церсаніт Інвест» у селі Чижівка Новоград-Волинського району.

У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент України Віктор Ющенко взяв участь у відкритті заводу ТОВ «Церсаніт Інвест» у селі Чижівка Новоград-Волинського району.

Вітаючи присутніх із відкриттям підприємства, Президент наголосив на важливому значенні цієї події для всієї Житомирської області.

В.Ющенко назвав реалізацію цього проекту гарним прикладом українсько-польської співпраці. «Я ще раз від імені Українського народу хочу передати особливу повагу до наших відносин, які сьогодні ми можемо розглядати як приклад», - сказав він, відзначивши, що Україна та Польща протягом останніх років пройшли ефективну дорогу на шляху історичного примирення та розбудови конструктивних партнерських взаємин.

За інформацією прес-служби Президента України, в цьому контексті В.Ющенко високо оцінив рішення компанії «Церсаніт» побудувати унікальні виробничі потужності в Україні. Таким чином, за словами Глави держави, у розвиток Житомирщини вкладено 120 мільйонів євро, збудовано сучасне за інфраструктурою і технологіями потужне виробництво, яке забезпечуватиме роботою 1100 фахівців.

Ющенко на Житомирщині відкрив завод ТОВ «Церсаніт Інвест». ФОТО


Президент також звернув увагу на той факт, що продукція «Церсаніт Інвест» заміщатиме імпорт та орієнтована на експорт. В.Ющенко назвав реалізацію даного проекту гарним прикладом і того, як через здорову інвестиційну економічну політику буде ефективно реалізовуватися не лише потенціал однієї області, а й робота на задоволення національних інтересів. Президент особливо відзначив, що реалізація даного проекту стала можливою - окрім зусиль інвесторів - завдяки професійній роботі органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі Глава держави особливо відзначив позитивні зрушення, які відбулися в економіці України протягом останніх років. «За 4 роки ми провели модернову економічну політику», – сказав він, нагадавши, зокрема, про вступ України до СОТ, роботу над укладенням між Україною та ЄС Угоди про асоціацію, що передбачає, зокрема, створення зони вільної торгівлі. Він також звернув увагу на те, що протягом останніх років щороку Україна отримувала в середньому близько 7 млрд. доларів США інвестицій. «Буде великою помилкою, якщо, перш за все, той міжнародний економічний курс, який протягом чотирьох років я намагаюся проводити в Україні, був би загублений чи замінений... Іншого варіанту для нашого розвитку - і економічного, і соціального, і політичного - немає», - сказав В.Ющенко.

Говорячи про так званий продаж Одеського припортового заводу, Президент назвав це ганьбою. На думку В.Ющенка, на подібні кроки йдуть «герої», які «не відповідають за те, як створити, а думають про те, як в один момент через примху, через приватний інтерес продати і отримати виручку, яка дорівнює платі за газ, спожитий протягом місяця». «Скажіть будь-ласка, невже це еквівалент? Невже це справедливо? Невже це реалізація українських інтересів?»

«Наше майбутнє не у розпродажі активів, які створили наші батьки», - підкреслив Президент.

В.Ющенко закликав усіх присутніх бути відданими національним та державним інтересам України, а представників влади - працювати над примноженням проектів, подібних до реалізованого в Житомирській області.

Президент подякував усім, хто долучився до відкриття заводу та своєю активною позицією сприяв залученню інвестицій.

Глава держави також вручив подяки та пам’ятні подарунки.

Президент оглянув підприємство, яке є одним із найбільших у Новоград-Волинському районі, та поспілкувався з його робітниками.

Інвестиційний проект передбачав два етапи реалізації: будівництво двох заводів і технічної бази (на 80 млн. євро), та розбудову існуючих заводів і збільшення їх виробничої потужності (на 40 млн. євро). Крім того, ЄБРР надав ТОВ «Церсаніт Інвест» кредит у розмірі 20 млн. євро для розширення виробництва (відповідна угода підписана 18 серпня 2009 року). Загалом у побудову двох черг об’єкту вкладено близько 120 млн. євро - цей показник входить до сотні найбільших іноземних капіталовкладень в Україні.

Пуск першої черги заводу у 2008 році створив робочі місця для понад 800 людей. Початок роботи другої черги дозволить працевлаштувати ще до 300 осіб.
У 2008 році завод сплатив до місцевого бюджету 1,7 млн. грн., до державного - 0,2 млн. грн. За вісім місяців поточного року до місцевого бюджету було сплачено 2,3 млн. грн., до державного - 2,1 млн. грн.

Предметом діяльності Групи компаній Cersanit є виробництво і реалізація товарів для ванної кімнати (керамічна плитка, санфаянс, меблі для ванних кімнат, душові кабіни, акрилові ванни, піддони та інші акрилові вироби).

Група компаній Cersanit здійснює свою діяльність на польському ринку і за кордоном. Основними є ринки Східної Європи (Росія, Україна), а також країни Європейського Союзу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:36
16 жовтня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:26
На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів ч ...
Вчора 17:50
Податкова міліція викрила схему, за якою ввозилися в Ук ...
Вчора 17:47
«Спринтер» з харчуванням для м’язів та «Трафік» з сигар ...
Вчора 17:26
600 дол пропонували за пропуск в Україну росіянина
Вчора 23:21
Кіберполіція та Торгово-промислова палата України підпи ...
Вчора 23:16
Мінекоенерго створило робочу групу для опрацювання перс ...
Вчора 23:12
Денис Малюська: Співпраця у сфері юстиції сприятиме змі ...
Вчора 23:08
Євгеній Горовець: Кабінет Міністрів впроваджує механізм ...
Вчора 23:04
Вступ у дію постанови 815 призупинено на 30 днів
Вчора 16:40
Прокуратурою Житомирщини розпочато кримінальне провадже ...
Вчора 15:14
Трагічно загинув депутат Житомирської міської ради Вале ...
15 жовтня 14:21
СБУ затримала медика військово-лікарської комісії Житом ...
15 жовтня 11:19
На Житомирщині кривава різанина закінчилася вбивством
10 жовтня 12:40
В Житомирській області діють банди пройдисвітів та шахр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення