Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама
В Житомирі відбулася обласна партійна конференція Народної Партії

В Житомирі відбулася обласна партійна конференція Народної Партії

01.10 08:54    
Житомирська обласна організація Народної Партії за поточний рік збільшила свою чисельність більш як на 2 тисячі осіб, створено 88 партійних осередків. На сьогодні партійна структура нараховує в своїх лавах 23 тисячі 944 народники, об’єднаних у 1272 осередки.

- Фактором збільшення наших партійних активів є те, що народники Житомирщини не шукають причин, щоб не виконувати своїх обіцянок перед виборцями. Ми шукаємо можливості це робити навіть в умовах кризової ситуації в державі. Ніхто в області, жодна людина, не має підстав звинувачувати нас у голослівності, популізмі і брехні. Всі ми вдосталь наситились українською демократією, і своїм прикладом показуємо суспільству, що настав час для ділократії, - підкреслив у своїй промові на ІІ етапі чотирнадцятої партійної конференції голова обласної організації, народний депутат України Микола Рудченко.

Також головний народник Житомирщини звернув увагу учасників конференції на те, що галузева географія партійців-народників значно розширилась, це люди різних професій: працівники освіти та культури, медпрацівники, інші категорії української інтелігенції, виробничники, аграрії, малий та середній бізнес, студентська молодь. На його думку, всіх цих людей об’єднує бажання мати професійну відповідальну владу та прагнення жити краще. Також М.Рудченко висловив переконання, що партія затребувана суспільством, люди чекають приходу до влади саме її представників. Як одне зі свідчень цього, він навів результати позачергових виборів голів територіальних громад на місцях: у Новоград-Волинському районі, Коростенському, Черняхівському, Червоноармійському, а два тижні тому - в Радомишльському та Ружинському районах сільськими головами стали народники.

Основна частина його доповіді стосувалась заходів та акцій, прийомів громадян, роз’яснювальної та консультативної роботи народників, тобто всього спектру реальних і потрібних людям області справ. Також нардеп і очільник Житомирської обласної організації багато уваги в своїй промові приділив допомозі Житомирщині Володимира Михайловича Литвина. За його словами, потужним агітаційним чинником є особисті зустрічі лідера партії з громадами, в трудових колективах, а лише за останній місяць Литвин 5 разів побував у регіоні, і всі зустрічі пройшли на досить високому організаційному та комунікативному рівні.

Доповідач запропонував делегатам конференції підтримати кандидатуру лідера партії на посаду Президента України.

- Проводячи виважену, помірковану політику, співпрацюючи з усіма політичними силами, хоч як це часом складно робити, він рішуче відстоює інтереси наших громадян. Саме такий лідер, як Володимир Михайлович Литвин, потрібен Україні, нашому народу. Той, хто проторував свою життєву стежку з глухого поліського села до столиці, зуміє відкрити шлях з України до цивілізованої благополучної Європи, що нам так давно обіцяють наші високопосадовці, але ні в кого з них не виходить цього зробити. Тому ми повинні зробити все можливе для перемоги Литвина, для нашої спільної перемоги на майбутніх президентських виборах, - акцентував М.Рудченко.

Така ж аргументація стосовно особи лідера партії звучала і у виступах під час обговорення доповіді. Народники Житомирщини – делегати конференції, вставши, оплесками підтримали пропозицію голови та виступаючих щодо висунення кандидатом у Президенти України Володимира Михайловича Литвина.

На конференції також відбулась традиційна урочиста процедура прийому в партію та було підтверджено повноваження делегатів партійного з’їзду.

Усім однопартійцям голова парторганізації побажав у нинішніх непростих суспільно-економічних умовах, в умовах запеклої тривалої політичної боротьби міцності духу, впевненості і непохитної віри в перемогу.Алла Шевчук,
прес-секретар Житомирської обласної організації
Народної Партії

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:27
На Закарпатті прикордонники припинили спроби переправит ...
Сьогодні 17:25
Прикордонники перекрили канал контрабанди в Україну «Ди ...
Сьогодні 16:09
ЄС надає українським прикордонникам засоби захисту від ...
Сьогодні 13:08
СБУ предупредила контрабанду за границу археологических ...
Сьогодні 12:45
Столичные пожарные достали тело мужчины из котлована
Сьогодні 17:43
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
Сьогодні 10:07
Роль поліграфічної продукції в просуванні бренду
25 травня 22:55
Канцелярские принадлежности в семье и их роль в обыденн ...
25 травня 11:58
Блокнот для современного человека: От статусности – до ...
23 травня 12:43
Букет цветов с доставкой: От классики – до индивидуальн ...
Сьогодні 13:24
На Житомирщині ДБР затримало податківця під час одержан ...
Вчора 12:15
У Житомирі за позовом прокуратури до комунальної власно ...
Вчора 11:12
У Житомирі «віщунки» прямо на вулиці зняли з жінки «пор ...
22 травня 09:13
Трагедія на Житомирщині - чоловік з рушниці застрелив 7 ...
21 травня 17:56
Оперативники затримали банду шахраїв, яка привласнила м ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення