Заява Житомирської обласної організації «Захист дітей війни»

Заява Житомирської обласної організації «Захист дітей війни»

26.11 10:09    
«Політичним пристосуванцям використати «дітей війни» - не вдасться!»

ЗАЯВА

Житомирської обласної громадської організації «Захист дітей війни» з приводу спекуляцій довкола «дітей війни»
Як стало відомо 23 листопада цього року колишній голова ВГО «Захист дітей війни» Олександр Баранівський від імені цієї організації поставив підпис на підтримку технічного лівого блоку та технічного кандидата в Президенти України від Юлії Тимошенко пана Петра Симоненка. Усе це в черговий раз засвідчило, що з наближенням виборів Президента політичні банкрути, які називають себе лівими і лівоцентристами, продовжують спекулювати на темі «дітей війни», як у власних інтересах так і своїх покровителів від олігархічного капіталу.

Підпис пана Баранівського не має як юридичної так і політичної сили. Ще у вересні 2009 року рішенням Всеукраїнської конференції ВГО «Захист дітей війни» його було усунуто з посади голови цієї організації. Почесним головою ВГО «Захист дітей війни» є Олександр Мороз, а головою - Анатолій Пачевський. Отже, О.Баранівський – не легітимний голова цієї організації. Політично – Баранівський не має підтримки серед регіональних організацій ВГО «Захист дітей війни» і нікого він не представляє.

Громадська організація «Захист дітей війни» заявляє, що вона не може за будь-яких обставин підтримувати кандидатуру провідника КПУ пана Симоненка на пост Президента України. Адже ні пан Симоненко, ні його КПУ, ні партії («Справедливість», «Союз лівих сил, СДПУ(о)», які входять в технічний лівий блок нічого на ділі не зробили для захисту «дітей війни».

Народні депутати від КПУ навіть проголосували за держбюджет 2008 р., яким уряд Тимошенко анулював 104 соціальні закони, які стосуються пільг для слабо захищених категорій наших громадян, в т.ч. і «дітей війни». Лише у травні 2008 р. Конституційний суд України відмінив ці ганебні рішення комуністів та білосердечно-помаранчевої коаліції. Неодноразові звернення «дітей війни» щодо захисту своїх інтересів до парламентарів-комуністів так і не були почуті цими «захисниками трудящих».

Єдиною політичною силою, яка не на словах, а на реальних справах захищає «дітей війни», є Соціалістична партія України та її лідер Олександр Мороз. Саме соціалісти, які не входять наразі до Верховної Ради України, упродовж останніх двох років, задовго до початку президентських виборів, надаючи безкоштовну юридичну та організаційно-методичну допомогу, організували дітей війни на відстоювання в судах свого права на отримання 30-відсоткової надбавки до пенсії. Через комітети СПУ пройшло понад 2 мільйони наших громадян цієї категорії, десятки тисяч з них через суди вже отримали гроші, передбачені законом.

25 жовтня цього року Соціалістична партія України, Всеукраїнська партія «Дітей війни», ВГО «Захист дітей війни» та ряд інших громадських організацій утворили лівоцентристський блок на підтримку кандидата в Президенти України Олександра Мороза.

Житомирська обласна громадська організація «Захист дітей війни» закликає усіх «дітей війни» проголосувати 17 січня 2010 року за кандидата на пост Президента України Олександра Мороза, єдиного, з поміж інших кандидатів, здатного забезпечити виконання закону про дітей війни в повному обсязі.

ШАНОВНІ ДІТИ ВІЙНИ! Житомирський обласний комітет Соціалістичної партії України разо з ЖОГО «Захист дітей війни» протягом тривалого часу проводять роботу з надання юридичної та правової допомоги дітям війни. ПРИЙОМ громадян категорії дітей війни проводиться щоденно, крім вихідних, з 9.00 – 13.00 у приміщенні Корольовського районного комітету СПУ за адресою: вул. Велика Бердичівська, 73, тел.: 34-44-33


Голова
Житомирської обласної громадської організації
«Захист дітей війни», Герой Соціалістичної праці,
Депутат обласної ради від фракції СПУ Володимир Цирюк

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення