Житомирщина: За місцевим самоврядуванням, за громадами – майбутнє України

02.12 10:25    
Як повідомили Інтернет-порталу в прес-службі Рупор Житомира в прес-службі обласної ради, напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування, керівництвом Житомирської обласної ради було проведено прес-конференцію. На цій зустрічі із представниками ЗМІ голова ради Віталій Француз, перший заступник голови ради Петро Рудницький, заступник голови ради Михайло Дімонт підвели підсумки роботи облради за рік, що минає.

Питань, звичайно, обговорювалось багато. Але розпочав Віталій Йосипович з одного із найважливіших досягнень місцевого самоврядування за рік – це об’єднання сільських та селищних голів у Всеукраїнську асоціацію. Житомирщину в ній представляє 611 рад із 619.
Журналісти мали змогу отримати вичерпну відповідь по роботі обласної ради з усіх напрямків: робота виконавчого апарату, комунальне майно, кількість судових засідань, точні цифри по площам гірничих відводів, мисливських угідь.

Відмітив роботу Віталій Француз комунального підприємства обласної ради «М'ясомолторг», яке за економічними показниками увійшло до числа найкращих комунальних підприємств України за основними видами діяльності.

Перший заступник голови обласної ради Петро Рудницький розповів журналістам про співпрацю обласної ради із районними, міськими, селищними, сільськими радами, про роботу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, про щорічний обласний конкурс на кращий санітарний стан та благоустрій територій серед сільських та селищних рад.

Також Петро Петрович підкреслив важливість проведення адміністративно-територіальної реформи. «Без адміністративно - територіальної реформи не може бути місцевого самоврядування, яке на сьогодні є дотаційним.»,- зазначив П. Рудницький. Також він зазначив, що за місцевим самоврядування, за громадами – майбутнє України.

А своєрідним доказом цих слів є те, що окрім роботи Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів, в березні цього року поновила свою роботу при Кабміні і Рада Регіонів. Постійним представником якої в Кабінеті Міністрів України є голова Чернігівської обласної ради.

Заступник голови Михайло Дімонт надав детальну інформацію по збереженню та ефективному використанню комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.Житомирщина: За місцевим самоврядування, за громадами – майбутнє України

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:14
Київською митницею в аеропорту «Бориспіль» вилучено п’я ...
Сьогодні 17:56
Руйнування гуртожитку під час будівництва метро у Дніпр ...
Сьогодні 17:38
Два командири відділень пожежно-рятувальної частини ДСН ...
Сьогодні 17:36
Афганці із Дубая та іранець зі Стамбула – прикордонники ...
Сьогодні 17:30
На Чернігівщині прикордонники вчилися протидіяти терори ...
Сьогодні 19:17
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Вчора 18:15
Верховна Рада підтримала європейські стандарти в сфері ...
Вчора 18:12
Денис Шмигаль: Державний стандарт базової середньої осв ...
Вчора 18:09
Уряд прийняв важливі рішення для реалізації концепції є ...
Вчора 18:06
Уряд затвердив зміни до порядку компенсації вартості по ...
Сьогодні 12:11
«Гучна справа» розкрила нові деталі вбивства бібліотека ...
Вчора 16:27
До 11 років позбавлення волі засуджено житомирянина за ...
Вчора 10:02
У Житомирі в парку на очах дитини побили чоловіка - про ...
29 вересня 16:32
У Житомирі на хабарі затримали доцента національного ун ...
29 вересня 12:40
У Житомирі зник 31-річний житомирянин - оголошено розшу ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення