DataLife Engine > Топ-новини > Зі зміненим складом президії обласної ради депутати відпрацювали позачергову сесію

Зі зміненим складом президії обласної ради депутати відпрацювали позачергову сесію


01.08. Разместил: yuriy
У ході двадцять п'ятої позачергової сесії обласної ради 1 серпня депутати розглянули 41 питання порядку денного. Безпосередньо під час сесійного засідання були ще додатково внесені ще три питання: щодо змін у складі президії обласної ради, про недостатність фінансування на заробітні плати освітянам Лугинської ОТГ та про випалення без дозвільних документів деревного вугілля у селі Гришківці Бердичівського району .

Відтепер головою депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Житомирській обласній раді є Дмитро Кропачов. Депутати проголосували зміни у рішення обласної ради від 16.11.2015 №14 «Про утворення президії обласної ради VІІ скликання», в якому зі складу президії виводять Анжеліку Лабунську, а натомість вводять Дмитра Кропачова.

Також депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік, а саме: були внесені зміни до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Також завдяки змінам у Програмі заклади Житомирщини у межах коштів, передбачених обласним бюджетом, зможуть проводити будівництво (реконструкцію), ремонт об’єктів інфраструктури, оновлювати навчально-методичне і спортивне обладнання, покращувати матеріально-технічну базу.
Зі зміненим складом президії обласної ради депутати відпрацювали позачергову сесію

Голова обласної ради Володимир Ширма подякував депутатам за конструктивну працю піл час розгляду питань порядку денному, виконавчому апарату обласної ради за якісну підготовку позачергової сесії.

Нагадаємо, що 1 серпня депутати зібрались на 25-у позачергову сесію обласної ради, аби проголосувати низку питань, серед яких внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік та звернення до вищих органів влади.

Вернуться назад