DataLife Engine > Топ-новини > Володимир Ширма: Аби уникнути багатьох проблем - необхідно завершити процес децентралізації

Володимир Ширма: Аби уникнути багатьох проблем - необхідно завершити процес децентралізації


02.08. Разместил: yuriy
Під час спілкування з журналістами після завершення 25 сесії обласної ради Володимир Ширма прокоментував ситуацію з недостатністю фінансування на заробітні плати вчителям в окремих районах області.

Дане питання обговорювалось на сесії та викликало активні дискусії серед депутатського корпусу.

Як зазначив Володимир Ширма, на цю проблему вливають декілька факторів.

Один з яких – малокомплектні школи з низькою наповнюваністю класів, висока вартість навчання одного учня, розбіжності між розрахунковою і фактичною кількістю ставок тощо.

Також є непоодинокі випадки, коли самі об’єднані територіальні громади роблять помилки при формуванні свого бюджету, не розуміючи до кінця формулу, розроблену Міністерством фінансів та Міністерством освіти і науки.

«Наприклад у Барашівський ОТГ невірно вказали площу своєї громади і це вплинуло на те, що кошти замість громади прийшли у Ємільчинський район. На всі ці нюанси ми намагаємось реагувати та в межах своєї компетенції - вирішувати», - сказав голова обласної ради.

На думку Володимира Ширми, саме завершення реформи децентралізації дасть можливість запобігти такого роду проблемам у майбутньому.

Вернуться назад