DataLife Engine > Топ-новини > Житомирська УНП закликає обласну владу брати приклад з Полтавщини

Житомирська УНП закликає обласну владу брати приклад з Полтавщини


09.04. Разместил: yuriy
«Вивчити досвід Полтавщини щодо залучення інвестиційних проектів» порадив очільникам інших регіонів екс-голова Полтавської облдержадміністрації, член Центрального Проводу Української народної партії Валерій АСАДЧЕВ. Про це повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі УНП.

Основна відмінність «полтавської моделі», за його словами, у тому, що «всупереч українській практиці бездіяльного очікування інвесторів, необхідно самостійно шукати інвесторів та пропонувати їм стратегічні завдання, які потрібні і вигідні регіону». «Сьогодення вимагає сучасної моделі динамічного пошуку інвестицій», – наголосив він.

«В Україні чиновники чекають інвесторів, як рибалки, котрі сидять і сплять в очікуванні: клюне чи ні. А коли інвестор клюне, його починають, як липку, оббирати з усіх боків», – зазначив АСАДЧЕВ. Натомість у якості керівника Полтавщини він застосував інший підхід і як наслідок вже через декілька місяців після свого приходу на посаду губернатора зумів залучити у регіон інвесторів компанії «Метро».

За словами колишнього губернатора Полтавщини, для створення максимально сприятливого для інвесторів клімату, за кожним з них було закріплено людину з облдержадміністрації, яка скрізь супроводжувала інвестора та допомагала розв'язувати ті чи інші проблеми.

«Успішний досвід Полтавщини може стати гарним прикладом для наслідування, - зазначив голова управи Житомирської обласної організації УНП Едварт ТИЧИНА. – Тому ми закликаємо обласну владу вивчити його та застосувати на практиці з метою поліпшення ситуації з інвестуванням у нашу область».

Вернуться назад