DataLife Engine > Топ-новини > Звернення голови обласної ради Володимира Ширми до жителів області щодо недопущення пожеж

Звернення голови обласної ради Володимира Ширми до жителів області щодо недопущення пожеж


08.04. Разместил: yuriy
Звернення голови обласної ради Володимира Ширми до жителів області щодо недопущення пожеж

Шановні жителі Житомирщини!

Звертаюсь до вас з наполегливим проханням об'єднати зусилля в попередженні пожеж, які спалахують на теренах області.

Цього року на Житомирщині кількість пожеж збільшилась на 25% порівняно з минулорічним періодом, і 9 з 10 пожеж відбуваються з вини людини.

З року в рік саме неконтрольоване випалювання сухої трави, опалого листя, сміття, а також необережне поводження з вогнем під час відпочинку та проведення сільськогосподарських робіт на присадибних ділянках стають причинами розповсюдження полум'я.

Одна з них спричинила лісову пожежу у Народицькому районі, яку рятівники не можуть загасити вже кілька днів.
У вогні гинуть рослинність і тварини, а на його гасіння витрачаються значні кошти з бюджету та залучається чимало людських ресурсів.

Наразі в області на пожежах задіяно десятки вогнеборців, працівників лісової галузі.
Кожне загоряння становить пряму загрозу населеним пунктам, завдає величезної шкоди здоров'ю населення. А ми зараз живемо у непростий час, у час пандемії COVID-19, тому як ніколи маємо дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Аби не виникали пожежі, не потрібно багато грошей, а потрібна лише культура поведінки людини на природі. Виховуйте цю культуру в собі, у ваших дітях, пропагуйте її серед родичів, друзів, колег.

Закликаю вас бути обережними з вогнем. Пожежу легше допустити, ніж ліквідувати.

Бережімо навколишнє середовище та одне одного.

Вернуться назад