DataLife Engine > Топ-новини > Володимир Федоренко доповів у МОЗ про стан готовності Житомирщини щодо протидії Covid-19

Володимир Федоренко доповів у МОЗ про стан готовності Житомирщини щодо протидії Covid-19


14.04. Разместил: yuriy
Перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, керівник робіт з наслідків надзвичайної ситуації вчора, 13 квітня, у Міністерстві охорони здоров’я України доповідав про стан готовності Житомирської області щодо протидії коронавірусній інфекції.

Володимир Федоренко спілкувався з керівником робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня – заступником Міністра охорони здоров’я України Віктором Ляшком.

«Під час спілкування із заступником Міністра охорони здоров’я Віктором Ляшком обговорили важливі питання для області у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Це стан забезпечення лікарень «першої хвилі» засобами індивідуального захисту для лікарів, вірусологічні дослідження обласного лабораторного центру та його підтримка», – зазначає перший заступник голови ОДА.

Також Володимр Федоренко наголошує, що розповів про швейну фабрику у Новограді-Волинському «LESYA only better», яка перепрофілювалася на пошиття індивідуальних костюмів захисту для медичного персоналу.

Нагадаємо, що раніше перший заступник голови ОДА перевіряв усі 12 медичних закладів області, які належать до «першої хвилі».

Вернуться назад