DataLife Engine > Топ-новини > Керівництво обласної ради розповіло про ситуацію з випадком захворювання COVID-19 в установі

Керівництво обласної ради розповіло про ситуацію з випадком захворювання COVID-19 в установі


04.05. Разместил: yuriy
Посадові особи обласної ради та облдержадміністрації, що контактували із першим заступником голови обласної ради Сергієм Крамаренком, який захворів на коронавірус, перебувають на самоізоляції. Про це 4 травня розповів голова обласної ради Володимир Ширма.

«Серед контактних осіб і я, і мій заступник Максим Вілівчук, заступники обласної державної адміністрації. Зараз в обласній раді лише один випадок захворювання. Всі, хто контактував з хворим, з числа працівників обласної ради, наразі знаходяться на самоізоляції і дотримуються карантинних заходів. У контактних осіб буде взято аналізи для проведення дослідження. У залежності від результатів будемо відпрацьовувати подальші кроки», - прокоментував ситуацію голова обласної ради Володимир Ширма.

Але, зазначив очільник обласної ради, попри таку ситуацію, працівники апарату обласної ради забезпечують роботу органу місцевого самоврядування в повному обсязі, незважаючи на те, що частина з них знаходиться на самоізоляції.

Про ситуацію з хворобою розповів і перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«Працівники обласної ради та облдержадміністрації, які входять у робочі групи або до оперативного штабу, що займаються боротьбою з коронавірусом, мають час від часу проходити тести. І в результаті такого тестування у мене був виявлений вірус. Хоча на самому початку ніяких симптомів у мене не було. Навіть і не підозрював, що у мене коронавірус. Зараз є невелика температура, і це все. Якщо я б не зробив тест, то навіть не знав би, що хворий», - розповів Сергій Крамаренко.

Він додав, що одразу ж попередив багатьох з тих, з ким контактував.

«З початком карантину я мінімізував зустрічі, і переважно вирішував питання або онлайн, або в телефонному режимі. Але все одно були зустрічі особисто. І я склав список, з ким я останнім часом спілкувався, передзвонив і попередив про ситуацію. Також розмістив інформацію про свою хворобу на своїй сторінці в Facebook, щоби більше людей про це знали. Дехто з контактних осіб з Києва вже зробити тести, у них відсутній вірус. Маю надію, що з тих, з ким я контактував, більше ніхто не захворіє», - розповів Сергій Крамаренко і додав, що він зараз перебуває на самоізоляції, окремо від родини, адже має трьох маленьких дітей.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада вживає усіх необхідних заходів, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції серед працівників установи.

Пресслужба обласної ради.

Вернуться назад