DataLife Engine > Топ-новини > Мер Житомира просить Міністра охорони здоров’я терміново вплинути на ситуацію, що склалася у місті щодо COVID-19

Мер Житомира просить Міністра охорони здоров’я терміново вплинути на ситуацію, що склалася у місті щодо COVID-19


06.05. Разместил: yuriy
Сьогодні під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради міський голова Сергій Сухомлин звернувся до Міністра охорони здоров’я України М.Степанова та Головного державного санітарного лікаря України В. Ляшка з проханням негайно вплинути на ситуацію, що склалася у Житомирі у зв’язку із затримкою у проведенні Житомирським обласним лабораторним центром досліджень на коронавірусну інфекцію. У той час, коли близько 800 людей в обласному центрі вже 2 тижня чекають на проведення лабораторного дослідження на COVID-19, головний державний санітарний лікар області З.Парамонов письмово повідомив про триденне призупинення ПЛР-діагностики в Центрі.

«Ми отримали лист, у якому нас повідомили, що хворі на ГРВІ, пневмонію не зможуть отримувати послуги проведення ПЛР-діагностики на COVID-19. Хочу зауважити, що на початку епідемії Житомирська міська рада наголошувала на готовності надати усю необхідну допомогу для закупівлі відповідного обладнання, реагентів тощо. На що отримали у відповідь: «Всього вистачає». Лист головного державного санітарного лікаря області свідчить про те, що місто може залишитися сам на сам з епідемією і не контролювати ситуацію щодо її розповсюдження. Хочу наголосити, що таким рішенням ми наражаємо на небезпеку наших лікарів, які працюють із хворими в лікарнях», - наголосив міський голова.

Вернуться назад