DataLife Engine > Топ-новини > Здійснення контролю з ліквідації нелегального обігу деревини наше пріоритетне завдання, — Віталій Бунечко

Здійснення контролю з ліквідації нелегального обігу деревини наше пріоритетне завдання, — Віталій Бунечко


02.07. Разместил: yuriy
Про здійснення контролю за використанням, охороною лісових ресурсів і ліквідації нелегального обігу деревини на території Житомирської області говорили в облдержадміністрації під час засідання міжвідомчої робочої групи.

Засідання провів сьогодні, 2 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко за участю заступника голови ОДА Віктора Градівського.

“В умовах карантину дійсно важко у повну силу працювати над вирішенням нагальних питань, адже система дуже розбалансована. Проте впевненний, що після зняття карантинних заходів ми відновимо повноцінну роботу з охорони наших лісів та не будемо збавляти темп, доки не подолаємо явище нелегального обігу деревини”, — сказав Віталій Бунечко.

Варто нагадати, що відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді” тимчасово, строком на 10 років, забороняється вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту лісоматеріалів необроблених деревних порід, крім сосни, — з 1 листопада 2015 року; деревних порід сосни — з 1 січня 2017 року.
Здійснення контролю з ліквідації нелегального обігу деревини наше пріоритетне завдання, — Віталій Бунечко

“Першочергові задачі наразі — це активізація роботи після завершення карантину. Друге питання не менш важливе — внесення пропозицій зі зміни системи контролю за використанням, охороною лісових ресурсів і ліквідації нелегального обігу деревини задля збільшення результативності контолю”, — додав Віктор Градівський.

Довідково. Дані щодо обігу деревини можна переглянути на офіційному вебсайті Державного агентства лісових ресурсів України.

Вернуться назад