DataLife Engine > Топ-новини > Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами


01.09. Разместил: yuriy
Міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з дітлахами з особливими освітніми потребами, які сьогодні вперше сядуть за шкільні парти спеціальної загальноосвітньої школи. Цьогоріч з них семеро – житомирян. Тут готують діток до самостійного життя, адаптовують до суспільства, дають спеціальну освіту. Окрім того, у закладі постійно розширюють спектр виробничого спрямування, аби випускники змогли вчитися далі та працевлаштуватись.

Сьогодні спеціальна школа обласної ради зустрічає дітлахів Житомирської міської ОТГ, а завтра відповідно до Регламенту закладу поріг школи переступлять малюки з області. На сьогодні тут навчається 205 учнів у 18 класах.

«Ми формуємо правильне бачення у суспільстві до дітей з особливими освітніми потребами. Ці дітки потребують багато уваги, любові та підтримки та можуть радувати своєю творчістю та новими можливостями», - кажуть фахівці закладу.

Сергій Сухомлин привітав учнів, батьків та педагогічний колектив з початком навчального року. Діти отримали від міського голови та БФ "Карітас-Житомир" перші портфелики зі шкільним приладдям, побажання щастя, добра і натхнення.
Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

До слова, у 2020-2021 навчальному році, за інформацією департаменту освіти міської ради, у закладах Житомирської міської ОТГ - 109 перших класів, у яких навчатимуться 3 294 учні. Формат проведення 1 вересня 2020 року в закладах загальної середньої освіти визначається індивідуально.

Зазначимо також, що Міністерством освіти та науки України було рекомендовано організувати 1 вересня 2020 року проведення Першого уроку, спрямованого на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19, на тему "Культура здорового способу життя у нових обставинах".
Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

Вернуться назад