DataLife Engine > Топ-новини > Житомирська ОДА та Український інститут майбутнього підписали Меморандум про співпрацю

Житомирська ОДА та Український інститут майбутнього підписали Меморандум про співпрацю


25.09. Разместил: yuriy
24 вересня, перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко та керівник Громадської організації «Український інститут майбутнього» Анатолій Амелін обговорили стратегію розвитку Житомирської області для ефективної реалізації її потужного потенціалу.

У рамках робочої зустрічі підписано Меморандум про співпрацю між Житомирською ОДА та ГО «Український інститут майбутнього».

«Сьогодні ми підписали надважливий та знаковий документ, який допоможе разом побудувати успішну та європейську Житомирщину. Ми створимо надсучасну програму розвитку Житомирської області, концепцію її майбутнього. Це величезний спектр питань, до якого буде залучено широке коло фахівців та експертів. Наша мета – високий рівень життя для кожного жителя області», – зазначив Володимир Федоренко.

Анатолій Амелін розповів, що робота проводитиметься у кілька етапів: спочатку буде окреслено тематичні напрями та сильні й слабі сторони кожного з них, далі проводитиметься цикл спільних робочих зустрічей із представниками органів влади, бізнесу та інститутів громадянського суспільства, за результатами яких проводитиметься анкетування для кращого розуміння та вивчення кожного питання.

Вернуться назад