DataLife Engine > Топ-новини > Житомир приєднується до підписання Женевської декларації мерів

Житомир приєднується до підписання Женевської декларації мерів


06.10. Разместил: yuriy
Сьогодні, 06 жовтня 2020 року відбудеться Форум мерів 2020 у м. Женева, Швейцарія. Очікується, що Форум мерів схвалить Женевську декларацію мерів, присвячену локальним заходам реагування на надзвичайні ситуації, включаючи пандемію, зміну клімату та стихійні явища.

Проєкт Женевської декларації мерів, розроблено секретаріатом у співпраці з Європейською економічною комісією та Керівним комітетом Форуму ООН в рамках ініціативи «Розумні» стійкі міста для населення різного віку». Декларація англійською та російською мовами.

Міський голова Сергій Сухомлин є одним зі спікерів Форуму мерів 2020 та підписантом Женевської декларації на запрошення Європейською економічною комісією ООН.

«Ми зіштовхнулися з ситуацією до якої не були готові ні бізнес, ні адміністрація. COVID-19 створив загрозу для нас, нашого здоров’я та завдав збитків економіці міста, а для адміністрації міста це стало великим випробуванням. Ця криза показала нам, що швидкі зміни для наших міст можливі та моделі поведінки теж можуть бути адаптовані. З однієї сторони це складний виклик, але з іншого боку це можливість, щоб не зупинятися та рухатися в напрямку поставлених цілей для використання потенціалу цих змін з метою відновлення наших громад», - зазначає Сергій Сухомлин, міський голова.

Вернуться назад