DataLife Engine > Топ-новини > Віталій Бунечко представив першого заступника голови Житомирської ОДА

Віталій Бунечко представив першого заступника голови Житомирської ОДА


22.12. Разместил: yuriy
Сьогодні, 22 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко офіційно представив свого першого заступника. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17.12.2020№330-К на дану посаду призначено Наталію Остапченко.

На урочистому представленні також були присутні заступники голови ОДА Віра Рогова та Віктор Градівський, керівник апарату ОДА Олег Шарварко, а також керівники структурних підрозділів ОДА та представники ЗМІ.

Вітлаій Бунечко привітав Наталію Остапченко з новою посадою та побажав ще більших звершень у роботі. В свою чергу перша заступниця голови ОДА зазначила:

“Перш за все дякую голові облдержадміністрації за висловлену довіру. Ця посада для мене – це перш за все відповідальність, яка буде зі мною весь час. Ми розвиваємо Житомирщину разом і рухаємося тільки вперед”.

Довідково. Наталія Остапченко народилася 02 лютого 1975 року у селищі Бородянка Бородянського району Київської області. У 1997 році закінчила Київський державний торговельно-економічний університет за спеціальністю “Облік і аудит”. Після завершення університету розпочала свою трудову діяльність, пройшовши шлях від економіста-спеціаліста І категорії до начальника управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. З вересня 2019 року до 17 грудня 2020 року обіймала посаду заступника голови Житомирської облдержадміністрації.
Віталій Бунечко представив першого заступника голови Житомирської ОДА

Вернуться назад