DataLife Engine > Топ-новини > Віталій Бунечко: Сьогодні у медичних закладах Житомирської області киснем забезпечено майже 82% ліжок від загальної кількості

Віталій Бунечко: Сьогодні у медичних закладах Житомирської області киснем забезпечено майже 82% ліжок від загальної кількості


11.01. Разместил: yuriy
Про це йшлося сьогодні, 11 січня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю голови ОДА Віталія Бунечка та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“На сьогодні ми виконали вказівку Президента України щодо забезпечення киснем ліжкомісць для лікування хворих на COVID-19, тож загалом кількість ліжок у медичних закладах Житомирської області із кисневим забезпеченням становить майже 82%“, – зазначила Наталія Остапченко.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик додав, що сьогодні на кисневій підтримці перебуває 515 хворих, з них 23 особи — під апаратами ШВЛ.

“Станом на 11 січня 515 пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, 23 з них підключені до апаратів ШВЛ. Ми маємо динаміку до зменшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію та збільшення тих, хто одужав, проте боротьба з хворобою триває, — розповів Микола Суслик.

Станом на 11 січня за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з 2525 ліжок забезпечено киснем 2063. У лікарнях резерву з 161 ліжка, визначеного для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено киснем 112 ліжок.

Вернуться назад