DataLife Engine > Топ-новини > Віктор Градівський: Є надважливим забезпечення доступу до всіх об’єктів осіб з інвалідністю під час карантинних обмежень

Віктор Градівський: Є надважливим забезпечення доступу до всіх об’єктів осіб з інвалідністю під час карантинних обмежень


13.04. Разместил: yuriy
12 квітня під головуванням Урядової уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової відбулася відеоконференція щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів медичного та соціального призначення під час введення карантинних обмежень.

Від Житомирської ОДА у нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський, керівництво департаментів праці, соціальної та сімейної політики й охорони здоров’я ОДА, а також представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Житомирській облдержадміністрації Неля Ковалюк.

Також під час онлайн-засідання було обговорено алгоритм дій із вакцинації осіб з інвалідністю та доступності до медичних установ системи охорони здоров’я.

Було наголошено, що у зв’язку з непростою епідеміологічною ситуацією в країні, та в області зокрема, потрібне посилення соціального захисту осіб з інвалідністю.

Довідково. На сьогодні у Житомирській області проживає 111,8 тис. осіб з інвалідністю, в тому числі 6091 дітей з інвалідністю у віці до 18 років.

Вернуться назад