DataLife Engine > Топ-новини > Віталій Бунечко: Продовжуємо підтримувати наших героїв та Збройні сили України

Віталій Бунечко: Продовжуємо підтримувати наших героїв та Збройні сили України


08.02. Разместил: yuriy
Сьогодні, 08 лютого, начальник Житомирської ОВА долучився до передачі чергового позашляховика «KIA SORENTO» для одного з підрозділів Національної гвардії України, де служив син нашої колеги.

«На жаль, війна забирає наших героїв, але пам’ять про них не вмирає. Хлопець, який мав отримати автівку загинув на фронті, тому сьогодні його мама передала ключі від позашляховика побратиму свого сина, який разом з ним пліч-о-пліч захищає Україну», — зазначив Віталій Бунечко.

За його словами, автівку вдалося придбати завдяки волонтерам з громадської організації «Українська служба порятунку». Вони вже тривалий час ефективно співпрацюють з Житомирською обласною військовою адміністрацією. Авто пройшло технічне обслуговування та готове допомагати бійцям боронити нашу державу.

Однак потреба в автомобілях на передовій завжди залишається дуже гострою. Тому така допомога була та залишається завжди необхідною та доречною.

«Зараз кожен з нас має робити все можливе задля нашої Перемоги. Ми разом боремося за нашу країну, за свободу і Незалежність, і разом ми обов’язково переможемо. Пам’ятаємо кожного нашого героя! Слава нашим захисникам! Слава Україні!», — підкреслив очільник області.

Вернуться назад