DataLife Engine > Топ-новини > Віталій Бунечко долучився до Божественної літургії у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

Віталій Бунечко долучився до Божественної літургії у Свято-Михайлівському кафедральному соборі


12.02. Разместил: yuriy
Віталій Бунечко долучився до Божественної літургії у Свято-Михайлівському кафедральному соборі


Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко 11 лютого долучився до Божественної літургії у Свято-Михайлівському кафедральному соборі з приводу освячення нових стінних розписів за участі його блаженства митрополита Київського та всієї України Епіфанія та єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія.

Віталій Бунечко подякував його блаженству за те, що молитвою, смиренністю та мудрістю українська церква під його керівництвом протягом останніх 5 років долає нечувані виклики, надає розраду та надію вірянам під час війни. За духовне лідерство, стійкість та послідовність у захисті нашої віри.

Начальник ОВА користуючись нагодою привітав владику Паїсія з його 40-річним ювілеєм. У Поліському краї він зробив багато добрих справ на благо Православної Церкви України і Української Держави.

Віталій Бунечко також побажав святим отцям довгих років життя, наснаги у служінні задля високої мети – духовного піднесення вірян та усієї Православної Церкви України та вручив почесну відзнаку «За заслуги».

Вернуться назад