DataLife Engine > Топ-новини > Житомирського нардепа Миколу Присяжнюка підтримав Президент УААН

Житомирського нардепа Миколу Присяжнюка підтримав Президент УААН


11.07. Разместил: yuriy
Нехтування надбань національної аграрної науки є однією з основних причин занепаду сільського господарства, а відтак і економіки держави, переконують посадовці. Саме тому, у Верховній Раді України відбулися відкриті слухання під назвою "Система наукового забезпечення розвитку агро–промислового комплексу України в сучасних економічних умовах". Учасниками зібрання стали народні обранці, представники міністерства аграрної політики і науковці. Вони разом намагалися обговорити і втілити в життя наукові досягнення в аграрній сфері.

Єдиним шляхом для досягнення високої ефективності та конкурентноспроможності, українського агропромислового розвитку є перехід до інноваційно–інвестиційного принципу виробництва та впровадження ефективної державної політики у цій сфері, стверджує Микола Присяжнюк. Саме за ініціативи народного обранця відбулися відкриті слухання комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Миколу Присяжнюка підтримав і президент УААН Михайло Зубець. У своєму виступі науковець розповів про досягнення вітчизняної аграрної науки, які на його думку не завжди втілюються у життя.

Результатом відкритих слухань має стати спільна робота науковців, аграріїв і політиків у створенні Аграрного кодексу наголосив Микола Присяжнюк. Тож це зібрання на думку депутата буде не черговою розмовою політиків, а дієвою роботою.

Окрім питань рослинництва і тваринництва, на слуханнях обговорили нещодавно прийняті закони. Один з них на думку Миколи Присяжнюка має допомогти врятувати виноробну галузь країни, інший розпочати нову еру в аграрно-торгівельних відносинах.

Вернуться назад