DataLife Engine > Топ-новини > Житомирські "народники" не ділять людські проблеми на важливі і такі, що можна проігнорувати

Житомирські "народники" не ділять людські проблеми на важливі і такі, що можна проігнорувати


13.07. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Прес-службі Житомирської обласної організації Народної Партії, лист вдячності із запевненням у прихильності до Народної Партії надійшов на адресу голови Житомирської обласної парторганізації, народного депутата України Миколи Рудченка. Пишуть мешканці обласного центру, переважно люди поважного віку, ветерани праці. Кілька місяців тому представницька група пасажирів приміського дизеля «Житомир – Фастів» побувала на прийомі в депутата з проханням посприяти у вирішенні питання відновлення попереднього графіка відправки приміського залізничного транспорту, що рухається у напрямку Фастова.

Адже як це часто буває, до побажань і потреб людей ніхто не дослухається, графік було змінено, через що у пасажирів виникли проблеми з обробкою своїх дачних ділянок. А точніше – дістатись до місця призначення пенсіонери могли, але часу для роботи було обмаль: потрібно було поспішати на потяг, який невдовзі вже рухався у зворотному напрямку. Люди жалілися, що до автомобільної дороги їм добиратися 4 кілометри пішки, а в такому віці це завелике фізичне навантаження, а тим більше після роботи на земельній ділянці.

Здавалося б, ця проблема не відноситься до категорії украй важливих та глобальних, адже стосується інтересів, можливо, лише сотні пенсіонерів. Але М. Рудченко так не вважає.

«Я не ділю людські проблеми на важливі і такі, що можна проігнорувати. Люди звернулись – потрібно вирішувати. Це наші батьки й матері, не від добра вони в такому віці змушені обробляти землю, вирощувати щось, щоб прогодуватись. З такими пенсіями, які сьогодні отримують пересічні громадяни, без сторонньої підтримки не виживеш. У цивілізованих країнах пенсіонери можуть собі дозволити закордонні круїзи, подорожі до далеких країн. А наші – ось такі подорожі із сапою чи лопатою, щоб щось виростити, продати й купити харчі чи ліки, сплатити комунальні послуги», - наголосив Микола Рудченко.

Вернуться назад