DataLife Engine > Топ-новини > Житомирський ЄЦ вважає оприлюднені результати КВУ - не правдивими

Житомирський ЄЦ вважає оприлюднені результати КВУ - не правдивими


28.07. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Обласної організації Єдиного Центру, Житомирська обласна організація Єдиного Центру вважає оприлюднені Житомирським обласним відділенням Комітету виборців України результати попередніх виборів Малинського міського голови не правдивими.


Кількість набраних голосів кандидатами на попередніх виборах Малинського міського голови не відображає правдиво реальної картини в Малині.

Житомирська обласна організація Єдиного Центру не погоджується з оприлюдненими Житомирським відділенням Комітету виборців України результатами попередніх виборів Малинського міського голови.

За інформацією КВУ на попередніх виборах за одного з кандидатів на посаду Малинського міського голови проголосувало 155 чоловік із 355, що взяли участь у голосуванні. При цьому, декілька кандидатів з досить високим рейтингом не набрали жодного голосу.

Така невідповідність у кількості набраних голосів уявно піднімає одного з кандидатів на досить високий рівень у рейтингу, замовчуючи рейтинги інших. Насправді ситуація виглядає як зрежесоване дійство в переддень виборів.

Цей факт підтверджують обставини, за яких проводились «попередні вибори». Малинчани не були достатньо проінформовані про дату, час та місце проведення попереднього голосування. Хоча КВУ й стверджує, що роздавались листівки з закликом прийти на попередні вибори, насправді в листівках було запрошення прийти на зустріч. При цьому жодного повідомлення про попередні вибори не було ні в засобах масової інформації, ні по місцевому телебаченню, ні на частотах радіо. До того ж кандидатів на посаду Малинського міського голови не було повідомлено про проведення попередніх виборів.

Така організація попередніх виборів Житомирським обласним відділенням КМУ схожа на бажання створити умови для того, щоб участь у попередньому голосуванні взяли прихильники лише одного з кандидатів на посаду Малинського міського голови. А оприлюднені в засобах масової інформації результати голосування є ніщо інше як маніпулювання думкою виборців. При цьому, оприлюднення результатів відбулось в останній термін, коли законодавчо дозволено оприлюднювати рейтинги.

Кількість набраних голосів кандидатами на попередніх виборах Малинського міського голови не відображає правдиво реальної картини в Малині.

Вернуться назад