DataLife Engine > Топ-новини > Житомиряни святкуватимуть День Незалежності на Хортиці

Житомиряни святкуватимуть День Незалежності на Хортиці


15.08. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Обласної організації «Народної Самооборони», 22 серпня в обласному центрі Житомирської області місті Житомирі стартує акція «День Незалежності на Хортиці». За програмою, 23-24 на Хортиці відбудеться зустріч молоді зі всіх регіонів України, і під час цієї зустрічі активні люди зможуть разом виробити спільну позицію, бачення та перспективи майбутнього України.

Ініціаторами акції виступили громадські та політичні організації Житомирщини, зокрема Житомирський обласний осередок ВГО «АНТИКРИМІНАЛЬНИЙ ВИБІР» та обласна організація політичної партії «Народна Самооборона» («Вперед, Україно!». Підтримують акцію група депутатів Верховної Ради України (фракція «Народної Самооборони»).

Акція «День Незалежності на Хортиці» — це зустріч молодих людей з усіх регіонів України для відзначення Дня незалежності на Хортиці — там, де власне розпочиналася історія незалежної держави Україна. Мета проведення акції — консолідація молоді, виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління. Залучення людей до активного способу життя.

Як повідомив один з організаторів акції Сергій Мороз, молодь нині – це Україна завтра. Нині не можна осторонь стояти всіх суспільних процесів, треба молодих людей активізовувати, в перших кроках направляти, вчити вже зараз, як вести корабель під назвою Україна.

Старт акції почнеться о 16.00 на вулиці Кафедральній в Житомирі. До 17.00 триватиме реєстрація учасників. За попередньою інформацією, передбачається, що від Житомирщини на хортицю поїдуть близько сорока учасників.

Вернуться назад