DataLife Engine > Топ-новини > Б. Тарасюк заявив грузинським журналістам відносно звернення Дмитра Мєдвєдєва

Б. Тарасюк заявив грузинським журналістам відносно звернення Дмитра Мєдвєдєва


17.08. Разместил: yuriy
Очевидно, що звернення Президента РФ є заздалегідь спланованою акцією російської сторони, яка вкладається в практику проведення інформаціної війни проти України. Про це грузинським журналістам заявив Голова Народного Руху України, Голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк, повідомляє прес-служба Народного Руху України.

За словами народного депутата, не було ніяких дій з українського боку, які б викликали таку реакцію російської сторони. Він зауважив, що зазначені в зверненні Президента Росії приводи виглядають дуже непереконливо.

Разом з тим, парламентарій зазначив, що досить багато думок з’являється після ознайомлення з текстом звернення Дмитра Мєдвєдєва. «Я думаю, що в міжнародному контексті це звернення вкладається в нову роль, яку прагне грати Росія - роль жандарма», - уточнив лідер Руху.

Він додав, що ця роль виступає в новій якості. За словами Бориса Тарасюка, перша якість була продемонстрована в 2006 році, коли РФ використовувала газ, як попередження Європі та Україні. «Цим Росія продемонструвала свою нову якість монополіста постачань газу до країн Європейського Союзу і до України», - зазначив Голова Народного Руху України. Крім того, політик підкреслив, що другу свою якість Росія показала в серпні минулого року – «як країна-агресор, чим здивувала весь світ».

«А це звернення Мєдвєдєва – свідоцтво і підтвердження тому, що російське керівництво продовжує курс на реалізацію абсолютно безпідставних агресивних дій відносно України, яка стоїть на захисті своїх національних інтересів. Фактично, це є продовженням інформаційної війни, яку Росія веде проти нашої держави», - підсумував Борис Тарасюк.

Вернуться назад