DataLife Engine > Топ-новини > Житомиряни очікують від Хортиці єднання регіонів України

Житомиряни очікують від Хортиці єднання регіонів України


19.08. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі обласної організації «Народної Самооборони», вчора, 18 серпня, лідер обласного осередку «Народної Самооборони» повідомив про плани 40 житомирян взяти участь в святкуванні Дня Незалежності на острові Хортиця.

За словами регіонального осередку місцевої «Народної Самооборони» Сергія Мороза ідея відсвяткувати на День Незалежності України виникла внаслідок патріотичних переконань: «Для всіх нас, кого об’єднала «Народна Самооборона» це свято визначне і знакове. Наша державність - головне надбання, яке ми повинні зберегти та передати нашим нащадкам».

Він також зазначив, що для нашої країни, яка майже всю свою історію перебувала під владою інших держав, це особливе свято. Свого часу острів Хортиця був домом вільних людей, які боронили Україну від ворога – запорізьких козаків. Можливо, саме тому і виникла ідея в День Незалежності повернутись до української вольниці та в далеких часах зачерпнути натхнення.
«Для збереження нашої країни існує дуже важливий чинник. Політики постійно намагаються розділити країну, але тільки спільно схід і захід зможе обстоювати інтереси всього народу», - сказав Сергій Мороз. Саме тому на Хортицю їдуть небайдужі молоді українці з усіх областей України. Житомирщина вже має 40 представників, які бажають долучитись до акції. Відкриваючи залаштунки майбутнього дійства голова самооборонівців повідомив, що на учасників, а це в більшості молодь чекають екскурсії по історичних місцях, дискотеки, виступи митців. Апогеєм святкування стане спільне написання листа від молоді українським політикам, так само, як козаки писали листа султану.

На питання, що очікують житомирські самооборонівці від подорожі на Хортицю, Сергій Мороз сказав: «Перш за все – єднання регіонів України. Тоді спільними зусиллями ми подолаємо будь-які проблеми».

Вернуться назад