DataLife Engine > Топ-новини > Житомирський нардеп надав юридичну консультацію Арсенію Яценюку

Житомирський нардеп надав юридичну консультацію Арсенію Яценюку


21.08. Разместил: yuriy
«Арсеній Яценюк має звернутися до професійних юристів, які б не псували йому імідж в юридичних питаннях», - розглянув депутат Олег Новіков скаргу «Фронту змін» на «розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні… деякими політиками» з приводу побиття волонтерки мером Ужгорода Сергієм Ратушняком.

Депутат роз’яснив: «Згідно діючого Кримінально-процесуального кодексу всі злочини, скоєні посадовими особами, підслідні тільки Прокуратурі. Це стосується міських голів, депутатів, міністрів та інших державних службовців і службовці органів місцевого самоврядування».

Олег Новіков продовжив: «Претензії до міліції не мають під собою ґрунту. Міліція зробила все, що могла: зібрала матеріали і направила їх до прокуратури для прийняття рішення згідно діючого в Україні Кримінально-процесуального кодексу».

«Міліція не вправі розслідувати чи порушувати такі справи, чи передавати їх до суду. Тому скарга, на жаль, суб’єктивна і не за адресою», - підкреслив О.Новіков, парламентський представник «Народної самооборони».

Депутат також заявив: «Але якщо насправді йдеться не про помилку горе-юристів «Фронту змін», а про свідому піар-акцію на іміджі 300-тисячного корпусу міліції, то не хотілося б сприйняти її як заклик порушити діюче законодавство. Закон захищає не лише ображену мером дівчину, а й решту громадян, включаючи панів Яценюка та Ратушняка».

Найнеприємніше, на думку політика, що складається враження, нібито А.Яценюк, який нині так активно нагадує багатьма звичками і уподобаннями образ В.Ющенка, просто ховається за спину дівчини.

«Хочеться нагадати деяким політикам, що порушення букви Закону напередодні виборів несе особливу небезпеку державі і недопустиме», - відмітив Олег Новіков.

«Навпаки, наймаючи людей для розповсюдження невідомого походження матеріалів без вказування накладу, друкарні та інших вихідних даних хоч в Ужгороді хоч в будь-якій іншій місцевості України, А.Яценюк тим самим схиляє її громадян до порушення закону», - резюмував О.Новіков.

Вернуться назад