DataLife Engine > Топ-новини > Губернатор Житомирщини Юрій Забела вручив паспорти мешканцям області

Губернатор Житомирщини Юрій Забела вручив паспорти мешканцям області


24.08. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі Житомирської ОДА, губернатор Житомирської області, член Президії політради «Нашої України» взяв участь в урочистостях, присвячених святкуванню Дня прапора - піднятті Державного Прапора на майдані Сергія Корольова та пішій ході до пам’ятника Тарасу Шевченку.

«Указ Президента про щорічне відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня був підписаний у 2004 році. Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала його 24 липня. Тоді як для житомирян це свято є особливим, адже по цей бік Збруча Житомир був першим містом незалежної України, який підняв синьо - жовтий стяг», - наголосив у своєму виступі Юрій Забела.

«Ключем до розуміння як народного, так і релігійного та державного аспектів є символи – синя і жовта барви. Поєднання цих двох кольорів – одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів. А походить воно від герба Галицько-Волинського князівства, землі яку у 13 столітті літописці назвали Україною», - додав «нашоукраїнець».

Під час мітингу, що проходив біля пам’ятника Тарасу Шевченку, губернатор вручив паспорти 17 мешканцям Житомирської області. «У цей день мені надзвичайно приємно буде виконати почесну місію і вручити паспорти юним жителям області. Кожен з вас отримуючи фактичне підтвердження зрілості, засвідчує перед громадою свій патріотизм та відданість рідній землі», - відзначив Забела.

Вернуться назад