DataLife Engine > Топ-новини > Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО

Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО


26.08. Разместил: yuriy
Згуртованість, єдність, ініціатива та дисципліна – в цьому наша перспектива і успіх

Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в Прес-службі Житомирського ОК СПУ, в Житомирі відбулася звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Соціалістичної партії України, у роботі якої взяв участь голова СПУ Олександр Мороз.

Перед звітно-виборною конференцією пройшла зустріч з активом Житомирської обласної організації СПУ. Також відбулася прес-конференція Олександра Мороза з представниками провідних регіональних ЗМІ. Під час прес-конференції Олександр Мороз відповідав на гострі запитання журналістів, торкнувся і питання щодо нелегких часів для СПУ. За його словами, партія вистояла та справилась з розчаруваннями і вже сьогодні готова приймати активну участь у виборчому та політичному процесах країни.

На звітно-виборну конференцію обласної парторганізації СПУ прибули 168 із 203 обраних делегатів. Конференція розпочалася з урочистого моменту – вручення партійних квитків. Серед нових членів партії виділялася велика кількість представників молодого покоління, що стало підтвердженням того, що партія активно омолоджується, а її лави поповнюються тими людьми, які пов’язують свої надії на краще майбутнє з ідеалами, що сповідує Соціалістична партія.
Присутні делегати заслухали звіт обласного комітету та контрольної комісії. Після їх обговорення відбулися вибори керівництва організації та висунення делегатів на черговий з'їзд СПУ.

З доповіддю про виконану роботу за звітній період виступив перший секретар Житомирського ОК СПУ Олег Пінський. Він зупинився на питаннях організації роботи партії в нових умовах, розповів про позитивні моменти в роботі обласної організації СПУ за минулий період. Надав також інформацію про хід звітно-виборної кампанії на Житомирщині, охарактеризував кожну конференцію міськомів та райкомів СПУ, окреслив основні пропозиції партійних комітетів щодо покращення партроботи. Олег Пінський зазначив, що у звітно-виборній кампанії прийняли участь понад 7 тисяч членів партії та її прихильників, збори пройшли в 1333-х первинних, 30 районних та міських організаціях СПУ. У своїй доповіді перший секретар обкому звернув особливу увагу над тими завданнями, які стоять перед кожною парторганізацією: «Перед нами постає об’єктивна потреба вдосконалення методів партійного впливу на виборців. Йдеться про сучасну модель управління і роботи, де слід відзначити такі складові як ідеологічність, конкретизація та технологічність партійної роботи, а також організаційна єдність ланок партії. Але найважливіше для нашої парторганізації на сьогодні є активізація роботи у первинних партійних організаціях». Він також додав: «Сьогодні ми знаємо що робити, як робити, у нас є з ким це робити. Тому я впевнений, що завдання, покладені на нас часом ми виконаємо обов’язково».

На конференції виступали перші секретарі міських та районних комітетів. Акцентувалося увага на активізації діяльності депутатів районних, міських, селищних, сільських рад. Особливу увагу деякі виступаючі звернули на роботу з кадрами, їх підготовку, організацію навчання всіх членів партії. Велика увага приділялася на підвищенні партактивності не лише на зборах та конференціях, а й у звичайній партійній роботі. Також під час звітно-виборної конференції мала місце дискусія про створення блоку лівих сил.

У роботі обкому, міськкомів і райкомів є як недоліки, так і позитивні моменти. Головне – роботу потрібно будувати на принципах колегіальності та демократичності. А кожен член партії повинен аналізувати свою роботу, бути відповідальним за її виконання. Дійсність в економіці, соціальній сфері така, що підтверджує правдивість того діагнозу, яку поставила партія ще 2 роки назад. Життя людей поліпшать не особистості, а конкретні справи, що робляться для людей. У арсеналі соціалістів – конкретні дії, конкретні пропозиції та конкретні програми. Зараз люди бачать, хто породжує безробіття, зупинку заводів та «здичавіння» полів, а хто працює над усуненням цих «плодів капіталізму».

Під час конференції прокоментував політичну та економічну ситуацію в країні Олександр Мороз. У виступі Олександр Олександрович підкреслив те, що партія повинна бути не бізнес-структурою, а тією політичною силою, яка стоятиме на захисті кожного громадянина. Голова СПУ вніс деякі поправки до постанов конференції. Він говорив про необхідність збільшення передплати партійних видань, введення практики присутності депутатського корпусу на кожних зібраннях парторганізації. Особливу увагу приділив активізації співпраці з громадськими організаціями. Велику роль в партійній діяльності відіграє робота з людьми, допомогає в організації населення у громадські союзи зі статусом юридичної особи. Потенціал громадських організацій величезний, тому їх слід активно використовувати у своїй діяльності. Особливо Олександр Мороз підкреслив роль організації «Захист дітей війни». Півтора мільйона осіб – представників цієї категорії населення – пройшли через приймальню СПУ. Соціалісти мають намір і далі продовжувати роз’яснювальну роботу з дітьми війни і надавати їм практичну допомогу у відстоюванні їхніх інтересів.

«Ми входимо в абсолютно нову політичну ситуацію. Люди нікому не вірять, у них глибоке розчарування до кожної політичної сили. Ми повинні проводити роз’яснювальну роботу, давати приклади на конкретній роботі соціалістів. Наше завдання – дбати про тих активістів, хто йде назустріч людям, не боятися сміливо оновлювати кадри, працювати з тими, хто зможе дати голоси. Наш успіх залежить від того, наскільки люди скрізь бачать нашу згуртованість. Соціальні комунікації – це та сила, яку ми започаткували ще 5 років тому, повинна активно діяти, це є сильний локомотив для популяризації соціалістичних ідей. Як для партії, так і для суспільства іншого шляху не має – або ми втратимо державу, або ми матимемо державу – соціалістичну», - зазначив Олександр Мороз.

В підсумку, делегати конференції роботу обкому визнали задовільною. Учасники конференції також розглянули пропозиції до складу обкому партії, центральної контрольної комісії та Політради СПУ, обрали делегатів на черговий з’їзд СПУ.

Очолювати організацію знову делегати довірили Олегу Пінському, який, на думку партійців, створив молоду перспективну команду, яка регенерує нові ідеї, нові підходи. Кандидатура Олега Пінського була одностайно підтримана членами Житомирського ОК СПУ. Це вони підтвердили відкритим голосуванням на організаційному пленумі обкому СПУ, який відбувся одразу ж після конференції. Секретарем ОК СПУ з ідеологічної та теоретичної роботи став Михайло Дімонт, секретарем з організаційно-партійної роботи – Тетяна Слободенко, секретарем з масово-політичної роботи – Михайло Лисенко, секретарем з питань роботи на селі – Петро Каленський.

Робота проводилася динамічно та ефективно. Була розглянута низка дуже важливих питань, які допоможуть вже у найближчому майбутньому ефективно втілити у життя завдання та цілі, які поставила перед собою Житомирська обласна партійна організація СПУ.


Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО


Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО


Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО


Як у Житомирі соціалісти обирали нове керівництво. ФОТО

Вернуться назад