DataLife Engine > Топ-новини > Керівник Житомирського штабу Ющенка: Бюджет-2010 є виборчим фондом Тимошенко

Керівник Житомирського штабу Ющенка: Бюджет-2010 є виборчим фондом Тимошенко


30.11. Разместил: yuriy
Керівник Житомирського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Микола Іванюк на зустрічі з районними та міськими ЗМІ назвав бюджет-2010 виборчим фондом Тимошенко.

«Матеріальна допомога, дихальні апарати, молоковози, підвищення вручну заробітних плат певним категоріям працівників – це окозамилювання та відхід від вирішення конкретних проблем», - говорить Микола Іванюк.

Поряд з тим, як відзначив очільник штабу, бюджетом 2009 року уряд завів економіку держави в «тінь». Кабмін відмовився від фінансування ЖКГ, повністю проігноровані фінансові потреби оборони держави. Бюджет-2010 хворітиме тією ж хворобою.

«Згідно з проектом, стрижневою проблемою наповнення бюджету стане те, що в багатьох сільських радах відсутні підприємства, які могли б витягнути місцевий бюджет з провалля. Передусім це відчують районні лікарні, будинки культури, які майже напряму залежать від дотацій з держбюджету, - пояснює Іванюк. - Як результат, уряд буде нарощувати борги, розплачуватися за які доведеться наступним поколінням українців».

Вернуться назад