DataLife Engine > Топ-новини > Житомирський губернатор: Виборча система заважає співпраці влади і громади

Житомирський губернатор: Виборча система заважає співпраці влади і громади


05.12. Разместил: yuriy
«Сьогодні стає на заваді плідної роботи та співпраці влади і громади недосконала виборча система, яка пропонує виборцю обирати практично «всліпу» по списках запропонованих партіями.» - сказав Юрій Забела у ході урочистостей, присвячених професійному святу працівників органів місцевого самоврядування. Про це повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі Житомирської ОДА.

Зокрема, голова обласної державної адміністрації звернувся до депутатів: «Я переконаний, що кожен з Вас, як свідомий представник інтересів громади, чітко усвідомлює потребу повернення до більш прозорої та демократичної мажоритарної системи та розділяє моє переконання.»

«Мені, як керівникові області, сьогодні надзвичайно прикро, що 11 територіальних громад Житомирської області не представлені в обласній раді. І всім нам чітко зрозуміло, що таким чином інтереси простих людей віддалених сіл і селищ просто нехтуються.» - відзначив Юрій Забела

Керівник області також виказав думку з приводу подальшого розвитку самоврядної гілки влади: «Я щиро переконаний, що єдиний можливий шлях нашого часу і суспільства – це вдосконалення системи самоврядування, делегування повноважень виборним органам, розширення самої структури самоврядної гілки влади, вдосконалення системи навчання та підготовки кадрів до роботи в органах місцевого самоврядування.

Адже, сьогодні мова йде про нові вимоги до сільських, селищних, районних голів рад. Окрім авторитету громадян, обраний посадовець повинен володіти ключовими знаннями, необхідними для формування бюджету, соціального забезпечення, управління комунальним майном та економічного розвитку місцини.»

Юрій Забела привітав працівників органів місцевого самоврядування почесними грамотами ОДА та вручив подяку Президента України Віктора Ющенка першому заступникові голови обласної ради Петру Рудницькому.

Вернуться назад