DataLife Engine > Топ-новини > Житомирська соціалістка про кризу, кредити та приватизацію

Житомирська соціалістка про кризу, кредити та приватизацію


27.02. Разместил: yuriy
«Сам процес підготовки до приватизації говорить про те, що курс Фонду змінено. Коли я прийшла, для того, щоб робота Фонду була прозорою, я створила електронний документообіг. Зараз система документообігу відключена. Щоб все було тишком-нишком.

Моє завдання як політика, як соціаліста було в тому, щоб здійснювати ефективне управління державним майном, і я це робила. Для прикладу: в 2005 році у нас план дивідендів був 400 млн, але ФДМ перевиконав його, отримавши 1 млрд 780 млн! Тоді ФДМ просто змусив усіх платити дивіденди. Зараз нове керівництво відправляє все на продаж, все проїдаємо. Ця політика – шлях в нікуди. Це політика лібералів. Вони ніколи не розраховують те, що буде в майбутньому», - розповідає соціалістка Валентина Семенюк-Самсоненко кореспондентові газеті «Товариш».

Вона вважає, що кроків щодо подолання кризи в країні зараз ніхто не робить: "Навпаки, всі дії направлені на те, щоб задовольнити апетити власного оточення. Я працювала вже при четвертому уряді і пережила “друге пришестя” Тимошенко. Моя критика – не особиста претензія до Юлії Володимирівни, а оцінка її дій в управлінні державою.
Сьогодні ситуація погіршується в геометричній прогресії. В період падіння на фондовому ринку продаються об’єкти, беруться кредити, за які розраховуватимемося не лише ми, за них платитимуть наші онуки і правнуки.

Більшість людей, що нині при владі, запровадили схему отримання кредитів під гарантію уряду. Тобто людина бере кредит, не повертає, а розраховується за неї держава. Таким чином в Україні й виникають мільйонери і мільярдери. Коли соціалісти були при владі, цю схему було зупинено, але нині – знову діє. І призведе вона до того, що бюджету може просто не вистачити на виплату всіх кредитів".

Вернуться назад