DataLife Engine > Топ-новини > Житомир відвідав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок

Житомир відвідав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок


10.12. Разместил: yuriy
"Влада робить усе, щоб перетворити Україну на країну жменьки багатіїв та мільйонів жебраків. Головною метою Всеукраїнського об’єднання "Свобода" є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної й національної справедливості". Про це кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив 9 грудня 2009 року на зустрічі з мешканцями Житомира.

Зокрема, Олег Тягнибок зазначив:

"Україна насправді не є бідною, адже лише упродовж вісімнадцяти років вона зуміла "вигодувати" таких олігархів, які фігурують у рейтингах найбагатших людей Європи! Однак, разючий соціальний розрив між кількома багатіями, вихідцями з псевдоеліти, та мільйонами простих українців, свідчить про мародерську політику влади щодо української нації.

Погляньмо лише на результати кризи, спровокованої бездарною політикою владоможців. Увесь тягар цієї кризи перекладено на простих українців. Зокрема, на Житомирщині різко підвищився рівень безробіття. У 2009 році 72700 житомирян опинилися без роботи, а це на чверть більше, ніж минулого року. Лише офіційні цифри свідчать, що сьогодні 11,6% мешканців області безробітні, і цей показник значно вищий, ніж загалом по країні (9,5%). Таким чином Житомирська область займає одне з перших місць за рівнем безробіття.

Влада, брутально порушуючи Конституцію, не виконує свої соціальні зобов’язання. Не забезпечується належне піклування за людьми, постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Закриваються комунальні аптеки, адже в час економічної кризи умови їхньої діяльності дедалі погіршуються. Влада свідомо доводить до банкрутства бюджетоутворюючі підприємства області, зокрема, один з найбільших заводів на Житомирщині – "Хімволокна".

"Свобода" вимагає усунути від влади мародерів та корупціонерів, побудувати державу на засадах соціальної, історичної та національної справедливості.

Програма захисту українців та проект Національної Конституції ВО "Свобода" передбачають, що "розмір максимальної заробітної плати у працівників бюджетної сфери не повинен перевищувати розмір мінімальної зарплати більше, ніж у п’ять разів", а "розмір максимальної пенсії у державі не повинен перевищувати розмір мінімальної пенсії більше, ніж у п’ять разів".

ВО "Свобода" вважає, що форми власності на засоби виробництва, які склалися в Україні, є несправедливими. Проведена в Україні приватизація виробництва мала несправедливий характер, а в окремих випадках вона суперечила нормам закону. Потрібно здійснити націоналізацію стратегічно важливих для держави підприємств, заборонити продаж стратегічних підприємств, які перебувають у державній власності, а також перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Необхідно змусити існуючих власників доплатити за несправедливо привласнені підприємства до ринкової вартості, а також виконати соціально-економічні зобов’язання, взяті під час приватизації. У випадку відмови – здійснити перепродаж підприємства більш відповідальному власнику, або передати у власність держави чи трудового колективу.

Держава має сприяти найманим працівникам у набутті права власності на підприємства державної та комунальної форм власності, участі в їхньому управлінні та справедливому розподілі їхніх прибутків. Кожен найманий працівник повинен отримувати частку прибутків або згідно з кількістю акцій, якими він володіє, або відповідно до його участі у виробництві. Представники працівників мають контролювати справедливий розподіл прибутків.

ВО "Свобода" виступає за введення прогресивного податку на прибуток".

Повний перелік необхідних заходів для вирішення проблем соціальної справедливості вказано у розділі "Програми захисту українців" - "Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість".

Більше про кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока на сайті www.tiahnybok.info

Вернуться назад