DataLife Engine > Топ-новини > У Житомирі поклали квіти до погруддя Чорноволу

У Житомирі поклали квіти до погруддя Чорноволу


11.12. Разместил: yuriy
Вчора у світі відзначили 61-у річницю прийняття Загальної декларації прав людини - 10 грудня вважається Днем прав людини.

Боротьба за права людини була піднята на знамена представниками руху «шестидесятників», продовжилась у 70-ті й 80-ті силами активістів Української Гельсінської Групи й стала невід’ємною частиною нашої боротьби за незалежність у 1991 році та за право вільного і чесного вибору під час Помаранчевої революції 2004 року.

«Історія не повертає творців, історія карбує на скрижалях їхні імена. Таким для України став і В’ячеслав Чорновіл - символ здобуття Україною незалежності. За цю свою мрію, за свободу держави і свободу людини Чорновіл віддав 15 років ув’язненням і засланням», - зазначив під час покладання квітів до погруддя Чорноволу в Житомирі керівник Житомирського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Микола Іванюк.

Очільник обласного штабу переконаний, що українці мають бути глибоко вдячні видатному правозахиснику і громадському діячу В'ячеславу Чорноволу за потужний поштовх, завдяки якому у наш час нормою життя стали свобода слова, совісті і вибору.

«Ми йдемо вірним шляхом, адже маємо гарний потенціал - оновлений варіант Конституції України, що запропонований Віктором Ющенком, в якому передбачено право кожного громадянина України бути повноцінним учасником життя держави», - підкреслив Микола Іванюк.

Вернуться назад